Warning: DOMDocument::loadHTML(): ID cutid1 already defined in Entity, line: 23 в функции simple_table_of_contents_generate_table_of_contents() (строка 108 в файле /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/modules/contrib/simple_table_of_contents/simple_table_of_contents.module).
Warning: DOMDocument::loadHTML(): ID cutid1-end already defined in Entity, line: 23 в функции simple_table_of_contents_generate_table_of_contents() (строка 108 в файле /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/modules/contrib/simple_table_of_contents/simple_table_of_contents.module).
Спочатку митець виступав під своїм справжнім ім’ям - Антін Мухарський. Він спілкувався зі слухачами, висловлював їм респекти за активну боротьбу і зачитував уривки з власної автобіографічної книги під назвою "Доба". Далі, після короткої паузи, з’явився Орест Лютий - у капелюсі і кумедних круглих окулярах, і почався, власне, концерт.
Вчорашній концерт Ореста Лютого (Антона Мухарського) на п’ятому поверсі Будинку профспілок, для Правого Сектору - це було щось.
Я й раніше не раз чула його творчість - ну, сатиричні пісні про
Попередження! Пісні підправлені міцним слівцем.
москалів, переробки відомих радянських хітів. Ну, смішно, але щоб так спеціально їх слухати і фанатіти - такого не було.
Але, вочевидь, для справжнього враження від концерту одного митця мало. Не менше половини - це слухачі і їхня реакція. Вчора була дуже вдячна аудиторія - оці хлопці в балаклавах, деякі в брониках, з палками і битами, які зовсім нещодавно воювали на барикадах і зараз продовжують нести варту. Вони знали слова на пам’ять, підспівували, аплодували, стрибали, палили запальнички.
Народу було - повний хол (там, де ліфти). Люди сиділи на підлозі так щільно, що я ледь змогла поставити камеру - просто під носом у виконавця. Оскільки концерт фільмувався, усіх, хто з Правого Сектору, попередили, щоб вони вдягнули балаклави. Гостям теж порадили закрити обличчя, бо дехто вирішить, що вони з Правого Сектору, і створить їм неприємності.
Одна-дві дівчини у перших рядах витанцьовували разом з Лютим і взагалі поводились, як зазвичай дівчата на концерті. Тільки були у балаклавах. І це ж не просто так, бо мода зараз така - вони ж усі з барикад. Дехто з дівчат, мабуть, там не лише розносив їжу.
Спочатку митець виступав під своїм справжнім ім’ям - Антін Мухарський. Він спілкувався зі слухачами, висловлював їм респекти за активну боротьбу і зачитував уривки з власної автобіографічної книги під назвою "Доба". Далі, після короткої паузи, з’явився Орест Лютий - у капелюсі і кумедних круглих окулярах, і почався, власне, концерт.
Опісля була роздача автографів - на листівках з патріотичними картинками, книжках і касках. Хлопчина з Білорусі дуже переживав, що не зможе провести через кордон каску з автографом.
А решту - треба слухати і дивитися. На жаль, камера майже весь час показує лише Лютого-Мухарського, людей я майже не знімала, щоб, бува, у кадр не потрапив хтось з незакритим обличчям. Тож їхньої реакції майже не видно - зате добре чути.
Остання пісня - "Слава Україні!" на мелодію "Этот день Победы порохом пропах" - була серйозною, на перших рядках хлопці і дівчата почали підводитись з підлоги, слухали стоячи... Подумати - це вже не хлоп’ята-мрійники, а нова молода повстанська армія, з хай невеликим, але досвідом бойових дій. Ще півроку тому - чи міг хтось подумати, що це таки трапиться у наш час?..
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Метою «церкви програмістів» Aryan Softwerk є колективне досягнення Царства божого шляхом розробки софту для самоорганізації шляхетних духовних демосів – арійських церков. Розробка церковного софту –...
Комментарии
+
Скажіть, будь ласка, (?)а як такі маленькі відео робити/вставляти?
"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)
В коді змінити розміри відео. Щодо вставки -- в двох словах не пояснити.
Потрібно провести заняття.
#ВсеБудеДобре!
Бойовик, з'їдаючи в кущах смажену яєшню, вгледів профіль ґрунтознавця.