— езотерично-міфологічне оповідання московського автора Андрія Окари.
Стислий авторський виклад основних ідей, розгорнутих і документально обґрунтованих у політекономічному есе “Дерево багатства” (Київ: KinkoArtGroup, 2000. — 128 с.), виданого за сприянням журналу “Перехід-IV”. Її авторами є незалежні дослідники Джеррі Міллер і Джонні Ро. Вихід цієї сенсаційної праці є додатковим підтвердженням того, що в Україні “час руйнувати” і скиглити про нашу бідність закінчився.
Питання некомпетентності державної еліти значною мірою пов'язане з розмиванням самого змісту слова «еліта». В масовій свідомості належність до еліти визначається наявністю чисто зовнішніх ознак, передусім — влади і грошей. При цьому залишаються поза кадром здібності та кваліфікація, які в сумі становлять те, що називається компетентністю.
В Україні таки почалися зміни на краще. В цьому переконуєшся, читаючи журнал “The Ukrainian” (видається українською і англійською мовами). Пропонуємо вашій увазі звернення до українців головного редактора цього журналу Террі Пікарда, опубліковане в числі 4 за 1999 рік. Докладне обґрунтування висловленої ним ідеї ви знайдете в цьому ж числі “The Ukrainian” у статті “Organic Ukraine”.
“Волшебная Гора” — це не лише відомий роман Томаса Манна, це ще й назва альманаху філософії, езотерики та культурології, що видається у Москві з 1993 року, головний редактор — Артур Медведєв.
Автори “Волшебной Горы” намагаються розробляти традиціоналістський образ України: Україна не як “друга Швейцарія”, кандидат у члени “загальноєвропейського дому” та НАТО, не як екзотична імперська “южная провинция” (бо вони, на відміну од багатьох російських інтелектуалів, не страждають на українофобію та імперіалізм екстенсивного типу), навіть не як ностальгійна “країна дитинства” (між ними, до речі, майже немає етнічних українців), а Україна як втілення унікальних (у світовому контексті!) містичних реалій та потенцій.
На сьогодні (2000 рік) є всі підстави говорити про “Волшебную Гору” як про найкраще у Росії видання традиціоналістсько-езотеричної спрямованості і за інтелектуальним рівнем текстів та концептуальністю підходу, і за обсягом (серед гуманітарних альманахів).
Олександр ШМОРГУН
Науковий консультант журналу “Перехід-ІV”
ЦИВІЛІЗАЦІЙНИЙ ВИМІР
"Для розуміння процесів, які сьогодні відбуваються зі світовою фінансовою системою, необхідно врахувати деякі якісні особливості функціонування типу економіки, котра виникла в західній цивілізації. Промислово-машинний спосіб виробництва характеризується наступними параметрами:" ... далі ще цікавіше в файлах.
Хай Буде!
Дякую за чудову роботу!
Освячуйся! Озброюйся! Плодися!
Комментарии
Дякую за чудову роботу!
Освячуйся! Озброюйся! Плодися!
Зникло дві картинки на цій сторінці. Таке буває через нестабільну роботу системи. Прошу відновити зображення.
Освячуйся! Озброюйся! Плодися!
!Готово!
Підкуємось браття, знаннями вишніми!
Поправте, будь ласка, линк на "Еліта, псевдоеліта, контреліта" формату fb2.
"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)
Чомусь іноді лінки "злітають".
Вже перезавантажив ці файли.
Забирайте )))
Підкуємось браття, знаннями вишніми!
Дякую!
"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)