Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 291
  • Переглядів: 361

Чому одні люди швидко старіють, а інші залишаються молодими навіть після 60

Категорія:

Світ:

Що впливає на швидке старіння і втрату енергії, як зберегти свою молодість надовго: поради лікарів та езотериків.

240614-kristi-brinkli.jpg

Крісті Брінклі, 60 років
Крісті Брінклі, 60 років

Так, старіння нашого організму й тіла – процес природний, тому неминучий. Та виявляється, ми здатні контролювати його, щоб якомога довше залишатися бадьорими та молодими, пише ТСН.ua.

Напевно кожен помічав таких людей, які у свої 60-70 років почуваються добре і мають молодий вигляд. А є ті, які після сорока вже мають купу хвороб, зморшок на обличчі та сиве волосся.

Лікарі назвали кілька причин, чому старіння наступає так швидко. А езотерики та духовні наставники пояснили, чому деякі люди мають молодий вигляд і багато енергії.

Що впливає на процеси швидкого старіння з погляду лікарів

1. Постійний стрес. Наше життя набрало шалених обертів, ми не завжди встигаємо пристосуватися до змін і наш організм також. Це впливає на емоційний та фізичний стан, люди стають дратівливими, пригніченими, знаходяться у постійному стресі, страхах і напрузі. А це своєю чергою позначається на продуктивності, стосунках з рідними, колегами та друзями.

2. Недосипання. Якщо чоловікам треба спати вісім годин, то жінкам необхідно 10, щоб відпочити, відновити свій організм і набратися сил. Та в наш час середня тривалість сну людини – 4-5 годин, що дуже погано позначається на здоров’ї та зовнішньому вигляді. Тому медики рекомендують спати не менше восьми годин, це покращить самопочуття та відновить рівень енергії в організмі.

3. Неправильне харчування. Наш раціон прямо впливає на здоров’я та зовнішній вигляд. Якщо ми їмо незбалансовану їжу, що містить багато жирів та цукру, це одразу відкладається зайвими кілограмами на тілі, спричиняє проблеми з серцем, кишківником, тиском і нервовою системою. Тому, щоб мати гарне здоров’я та мати молодий вигляд, треба збалансувати своє харчування, включивши до нього овочі, фрукти, цілозернові та білкові продукти.

Які люди мають молодий вигляд і багато енергії: пояснення езотериків та психологів

1. Ті, які займаються саморозвитком. Психологи говорять, що люди, які постійно вивчають щось нове, багато читають, пізнають духовні закони, залишаються молодими значно довше. Оскільки вони більш адаптивні до змін, бо володіють знаннями й необхідними навичками, тому в їхньому житті менше стресу. Психологи й духовні наставники рекомендують завжди навчатися, отримувати нові навички, багато читати й пізнавати світ через мистецтво. Це допоможе швидко адаптуватися до постійних змін, уникати стресів і напруги, пов’язаних з невизначеністю.

2. Люди "нового часу" чи "зіркові душі". Езотерики говорять, що ці люди мають інший рівень енергії, не такий, як звичайні, тому вони довго залишатимуться молодими й активними. Їхня місія на нашій планеті – своїм прикладом показувати іншим людям, що вони також можуть бути молодими й здоровими до глибокої старості. А для цього треба бути духовно розвиненими особистостями: не брехати, бути завжди вдячними, займатися саморозвитком і за можливості перебувати у стані любові.

Наші інтереси: 

Поради лікарів та психологів. Але ми це й самі знали, чи не так?

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вічно юний Купало-Аполлон та його стріла

Гіперборійська традиція і сім чеснот Нагірної проповіді: внутрішнє і зовнішнє, особисте і соціальне

Джерелом античної філософії було боголюдське вчення Аполлона Гіперборійського, відомого під іменами Купал (захисник народу), Ной (новий, юний) і Гермес-Єрмій (святий). Свято Купала-Аполлона-Гермеса...

Останні записи