Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Естонія віддає Україні усі свої 155-міліметрові гаубиці

Категорія:

Спецтема:

Естонія хоче створити прецедент, аби в інших держав не лишилося жодних виправдань, чому вони не можуть надати Україні необхідне озброєння для перемоги України у війні.

Про це заявив посол Естонії в Україні Каймо Кууск. Таким чином, загальна військова допомога Україні від Естонії становить понад 1% ВВП Естонії.

Уряд Естонії ухвалив наступний і наразі найбільший пакет військової допомоги Україні загальною вартістю €113 млн:

  •     десятки гаубиць калібру 155 мм FH-70 та 122-мм D-30;
  •     тисячі артилерійських снарядів калібру 155 мм;
  •     сотні протитанкових гранатометів М2 "Карл-Густаф" із боєприпасами;
  •     засоби підтримки артилерійських підрозділів.

"Крім того, Естонія продовжить надавати як базову, так і спеціалізовану підготовку бійцям Збройних Сил України. Також ми вдячні нашим союзникам, котрі приєдналися до Талліннської декларації #TallinnPledge та зобов’язалися колективно домагатися надання безпрецедентного набору дотацій, включаючи основні бойові танки, важку артилерію, засоби протиповітряної оборони, боєприпаси та бойові машини піхоти для оборони України. Разом ми продовжуватимемо підтримувати Україну, щоб перейти від опору до вигнання російських військ з української землі", – йдеться у повідомленні.

 

Наші інтереси: 

Естонія показує приклад солідарності з Україною. Підтримка і допомога Естонії – безпрецедентна! Естонія займає перше місце за наданням допомоги Україні. Маємо бути вдячними цій країні та стежити за мародерами у владі, які розкрадають кошти державного бюджету, що наполовину наповнюється іноземною допомогою.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи