Вони згадали нещодавню стрілянину в американському місті Льюїстон (штат Мен), яку чоловік спочатку відкрив у барі, потім – у боулінгу.
Якби в барі у пари людей була зброя і навички використання – жертв було б менше, вважає Кирило Сазонов. Злочинця просто нейтралізували б у прямому сенсі.
Один-два досвідчених стрільці з короткостволом звели б кількість жертв до мінімуму.
Учайкін та Сазонов також обговорили, як декілька озброєних людей захистили в Ізраїлі цілий кібуц від нападу терористів ХАМАС, а також згадали початок великої війни в Україні – загибель людей в Бучі та Гостомелі, які не мали зброї. Про роль та значення територіальної оборони (ТРО) слухайте з 02:53.
Починаючи з 09:13 – обговорення Закону про зброю;
13:00 – обговорення права на володіння пістолетами;
16:06 – про ставлення військових до володіння зброєю самозахисту.
Тільки в диктаторських країнах держава не хоче давати громадянам права на володіння зброєю, зауважив Сазонов.
Важливо порушувати питання щодо озброєння населення в контексті створення армії нового зразка. Також потрібно розуміти, що персональна зброя – це захист і запобіжник, а не інструмент насильства (таку думку нав'язували і продовжують нав'язувати народу). Потрібно припинити повторювати вигідні владі мантри, що "зброя населенню не потрібна, бо населення перестріляє себе". Так, зброя населенню не потрібна, зброя потрібна відповідальним громадянам. А для цього потрібний гарний закон, який владна верхівка наполегливо саботує.
Дякую, Олено! Дуже важлива тема. І нагально потрібний докладний закон!!!
Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !
Коментарі
Дякую, Олено! Дуже важлива тема. І нагально потрібний докладний закон!!!
Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !