Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 61
  • Переглядів: 62

Литва пропонує створити спеціальний міжнародний трибунал, аби притягнути РФ до відповідальності за злочини проти України

Категорія:

16 червня президент Литви Гітанас Науседа під час свого виступу на Глобальному саміті миру у Швейцарії запропонував створити спеціальний міжнародний трибунал, аби притягнути РФ до відповідальності за злочини проти України.

22071301.jpg

Gitanas Nausėda

"Російська агресивна війна проти України порушує всі принципи статуту ООН. Жодна країна не має права вето проти суверенного вибору демократичної та суверенної держави. Наш колективний обов'язок - бути повністю солідарними з Україною в ці важкі часи", – наголосив Науседа.

На його переконання, єдиним способом досягти миру в Україні є повне відновлення територіальної цілісності країни. Відповідно, Росія повинна "припинити свою агресію повністю та цілком і безумовно вивести всі свої війська та військове обладнання з України".

"Неможливо досягнути справедливого миру без притягнення (Росії, – ред.) до відповідальності за злочини. Це потрібно зробити на основі статуту ООН. Щоб упевнитися в цьому, ми хочемо створити спеціальний міжнародний трибунал", – заявив литовський президент, закликавши учасників Глобального саміту миру долучитися до цього трибуналу.

Джерело

Наші інтереси: 

Литва розуміє Україну і пропонує важливі та необхідні кроки для покарання агресора.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вічно юний Купало-Аполлон та його стріла

Гіперборійська традиція і сім чеснот Нагірної проповіді: внутрішнє і зовнішнє, особисте і соціальне

Джерелом античної філософії було боголюдське вчення Аполлона Гіперборійського, відомого під іменами Купал (захисник народу), Ной (новий, юний) і Гермес-Єрмій (святий). Свято Купала-Аполлона-Гермеса...

Останні записи