Президент Франції Еммануель Макрон під час свого виступу на Всесвітньому економічному форумі заявив, що економіка майбутнього має базуватися на моральності. Вона повинна враховувати вразливі місця сьогоднішньої економічної системи (а це, на його думку, – зміни клімату, нерівність між бідними й багатими, слабка медична система), повідомляє mind.
«Ми маємо прагнути запроваджувати інновації й не забувати про майбутнє людства. Наша економіка повинна бути більш стійкою до зовнішніх чинників. Важливо також пам’ятати про принципи людяності, рівноправ'я, соціальних питань», – сказав президент Франції.
На питання засновника форуму швейцарського економіста Клауса Шваба про те, яка роль бізнесу в новій економіці, він відповів, що варто, аби всі зацікавлені сторони (акціонери, роботодавці, працівники) враховували наслідки своїх дій. Він вважає, що виховання корпоративної та індивідуальної відповідальності може усунути проблеми, які створив капіталізм.
«Якщо подивитися, як розвивався капіталізм ринків упродовж останніх десятиліть, то варто сказати, що він досягнув успіху. Нам вдалося побороти бідність мільйонів людей. Але заразом у світі поглибилася нерівність. Це лише перший феномен капіталізму. Крім того, ми маємо кризу демократії та зміни клімату. Капіталістична модель і модель, що базується на ринках, уже не працює. Сьогодні головне – це зосередитися на розв’язанні цих проблем.
Раніше ми намагалися розв’язати їх державними заходами, але держава не змогла зробити це самостійно. Влада забувала про зміни клімату, про проблему нерівності. Збільшувався державний борг країни, і це лягало на плечі платників податків. Звичайно, ми повинні зберегти приватну власність та індивідуальні свободи: на цьому базується наше суспільство, але нам потрібно переосмислити побудову світу і в центр поставити розв’язання проблеми соціальної нерівності між країнами та всередині країни», – сказав Макрон.
До речі, кліматичні зміни й так зване глобальне потепління – афера. Теорія глобального потепління означає владу, вплив і гроші.
Стежити за рішеннями "клубу мільярдерів", які хочуть створити "нову нормальність".
маю до макрона дві пропозиції.по-перше, ліквідувати різницю між кольором шкіри макрона і моєю.по-друге,ліквідувати дискримінацію у зрості.розтягнемо макрона до 195 см.радію
Коментарі
маю до макрона дві пропозиції.по-перше, ліквідувати різницю між кольором шкіри макрона і моєю.по-друге,ліквідувати дискримінацію у зрості.розтягнемо макрона до 195 см.радію
"Різницю шкіри" ??
Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !
Французька хвороба - давати перевагу багатосторонності в усіх ділянках життя над цілісним розвитком корінного народу.
Франція не може вийти зі свого імперського стану, зліпку різних народів (бретонці, баски, корсиканці...) плюс сильний (північно, і південно-) африканський елемент, з надією все це перемолоти і верховодити.
Звідти її нав'язливе бачення глобалізації.
Користуючись соціялістичною зрівніялкою під диктатом і паразитуванням правої, винахідливішої і багатшої Америки, Макрон пропонує, як модель,
свою ненаціональну багатосторонність поширити в економіку, науку, освіту... При чому, вітає дуже корисний приклад співпраці комуністичного Китаю.
Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !
Тут лише треба краще виявляти злодіїв та паразитів! Є один цікавий приклад. Астрід Ліндгрен колись було нараховано більше податків, ніж вона взагалі отримала грошей! А, я особисто, дотримуюсь думки, що більш творчі за мене люди і повинні бути більш багатими за мене!
Якщо прагнеш чуда - створюй його!