Продовжуємо уточнювати термінологію екосистеми Intermarium Institute і вивчати організаційну модель. Попередні статті:
Всі учасники Інституту починають свою науково-ігрову кар’єру з реєстрації теми своєї дипломної роботи на сайті відповідної кафедри. Після затвердження теми абітурієнт отримує статус «постіндустріальний козак», вчене звання «здобувач» і власний сайт для підготовки дипломного проекту.
Сайт оснащений механізмом збору пожертв на розвиток заявленої дипломної теми. Для його активації здобувачу треба мати банківську картку.
Обов’язковою умовою захисту дипломного проекту є формування на власному сайті «козацького рою» чисельністю від 5 до 20 козаків. Це солідарна група, що діє за принципом: «Один за всіх і всі за одного!»
Рій виникає тоді, коли здобувач формує старшину з 5 осіб і розподіляє між ними системні ролі. Сам здобувач автоматично бере на себе виконання ролі голови рою – ройового.
Усі інші отримують ролі радника, правника, захисника і скарбника.
Члени рою, які не увійшли до старшини, беруть на себе функції їх помічників.
Учасники рою виступають в ролі співдослідників теми дипломного проекту, учнів, помічників, спонсорів, піарщиків тощо.
Створювані здобувачами рої формуються за одним із трьох об’єднуючих принципів:
Така класифікація корисна для впорядкування великого розмаїття спільнот. З погляду управлінської моделі усі три типи спільнот ідентичні.
За рівнем складності найвищим є «братство», а найпростішим – «громада». При об’єднання різних типів спільнот новостворена спільнота має набувати якостей вищого типу. Наприклад, якщо сотню створюють братство і громади, то вся сотня має набути, наскільки це можливо, ознак братства. Про це у статті: Братства, корпорації, громади: як правильно взаємодіяти?
Вся екосистема Intermarium.institute являє собою багаторівневу мережу автономних сайтів, розташованих на різних хостингах усього світу.
Сайти демосів пов’язані між собою лише стрічками новин, а також козаками, які можуть одночасно належати до кількох демосів. Відтак відключення будь-якої частини сайтів екосистеми не підриває її життєспроможність.
Чи зрозуміло пояснений цей компонент роботи Інституту Міжмор’я? Якщо є запитання - пишіть у коментарях!
Продовження у статтях:
В тему:
Ресурси постіндустріальної цивілізації: звідки їх брати?
Демоси Ісуса Хреста: брахмани, кшатрії, господарі
Солідаризм і принцип оптимальної підтримки
Практична реформація, або Як стати постіндустріальними вченими козаками
Уточнюємо терміни, спрощуємо модель, популяризуємо Великий Перехід!
Коментарі
Зрозумів.
https://t.me/ETEPHET
Це цікаво. Перспективно. Думаю є сенс над цим подумати і серйозно усвідомити.
Ми завжди успішні!