Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 3
  • Переглядів: 3

Російські окупанти вкрали з Херсона 15 тисяч картин, розікрали культурний фонд Херсонщини

Категорія:

До тимчасово окупованого Сімферополя прибули чотири вантажівки з награбованим майном. Зокрема, за даними нашого підпілля, росіяни вивезли майно з Херсонського художнього музею імені Олексія Шовкуненка. Музей також має філію у Новій Каховці.

16052901.jpg

Херсонський обласний художній музей ім. Шовкуненка

Серед колекцій фонду музею у постійній експозиції музею іконопис XVII–початку XX століття, українське мистецтво II половини XIX–початку XX століття. Також представлені роботи сучасних митців, пише Центр національного спротиву Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Загалом із фонду музею, а також інших культурних установ Херсонщини, вивезено майже 15 тисяч експонатів.

Та не лише культурні цінності були вивезені окупантами. Росіяни, вже за традицією, викрали сантехніку, зокрема, й унітази, та побутову техніку.

Нещодавно поліція Херсонщини на своїй сторінці у Facebook повідомляла, що російські загарбники вкрали у Херсоні близько 10 плавзасобів. З акваторій херсонських суднопідприємств зникли судна, баржі, буксир та плавучий кран.

Також нагадаю, що російські окупанти вивезли з Херсонщини пам'ятники Потьомкіну, Суворову та Ушакову.

Російські загарбники крадуть все, що зустрічається їм на шляху, – вкрали навіть дитячий паровозик, який катав дітей у місцевому парку до війни.

Наші інтереси: 

Разом із нашими територіями ми повернемо усе награбоване нелюдами.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ласкаво просимо до церкви програмістів Aryan Softwerk

Стартап Aryan Softwerk запрошує ІТ-фахівців спільноти Народний Оглядач до освоєння ринку самоорганізації арійських церков

Метою «церкви програмістів» Aryan Softwerk є колективне досягнення Царства божого шляхом розробки софту для самоорганізації шляхетних духовних демосів – арійських церков. Розробка церковного софту –...

Останні записи