Зображення користувача Альберт Саїн.
Альберт Саїн
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Словаччина, Угорщина, Чехія та Кіпр не хочуть посилення санкцій проти РФ

Під час позачергового саміту Євросоюзу чотири країни-члени Європейського Союзу (ЄС) висловили незгоду з рішенням про розширення санкцій проти Росії. Імовірно, через це санкції не були введені в дію останнім рішенням Європейської ради — рішення відкладене на тиждень.

Про це повідомляє газета Financial Times.

«Попри зростання очевидності того, що російська регулярна армія діє на Сході України, ЄС лишається розділеним у питанні впровадження жорсткіших санкцій», - зазначається у статті, яка була опублікована за підсумками саміту.

Financial Times посилається на дипломатичне джерело, яке стверджує, що чотири країни — Словаччина, Угорщина, Чехія та Кіпр — «висловили занепокоєння щодо запровадження жорсткішого ембарго».

Цього достатньо для зриву санкцій. Видання нагадує, що для ухвалення такого рішення потрібна одноголосна підтримка всіх країн-членів ЄС.

Ідентичні дані надає «Інтерфакс-Україна».

«За результатами дискусії стало зрозуміло, що Чехія, Словаччина, Угорщина і Кіпр мають свої зауваження щодо розширення санкцій», - повідомила агенція з посиланням на інформованого європейського дипломата.

Словацький прем'єр Роберт Фіцо особисто підтвердив інформацію щодо своєї країни, повідомляє Reuters.

«Я залишаю за собою право вето щодо санкцій, якщо вони наноситимуть шкоду національним інтересам Словаччини», - заявив він.

«Я вважаю санкції беззмістовними та контрпродуктивними… Доки ми не бачитимемо ефекту від тих санкцій, які вже запроваджені, немає жодного сенсу вводити нові», - заявив Фіцо.

Як зазначає Європейська правда, керівництво Словаччини, Чехії, Угорщини та Кіпру часто дотримується проросійської позиції. Президент Чехії Мілош Земан нещодавно заявив, що в Україні триває «громадянська війна», а Майдан був «лігвом бандерівських сил».


В тему:

Швейцарія не поспішає долучатися до санкцій проти Росії

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Людина – втілена божественно-духовна сутність

Чи треба любити ворогів, або 5 проявів сили, що відрізняють людину від людиноподібної тварини – Нагірна проповідь

Стратегія палінгенезії полягає не в тому, щоб поборювати старий світ, а в тому, щоб використовувати його як ресурс для власного розвитку. Чеснота милосердя дозволяє вчитися у ворогів і...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Альберт Саїн.
0
Ще не підтримано

Ну виходить, що по вашим висновкам таки так і є..

Коментарі

Зображення користувача Доброслав Велесовий.
0
Ще не підтримано

Аргумент, який говорить про слабкість Європейського Союзу. Оскільки потрібна одноголосна підтримка всіх санкцій, то виходить що Путіну вистачило би навіть залякати тільки одну країну Євросоюзу, щоб зірвати важливі рішення.

Зображення користувача Альберт Саїн.
0
Ще не підтримано

Ну виходить, що по вашим висновкам таки так і є..