Селекція нової еліти почалася ще у 2019 році – під час президентських і парламентських виборів. Фактично, це був соціально-психологічний перепис населення України. Для надійності його було здійснено у формі політичної кризи з високим рівнем стресу.
Перший тур президентських виборів виявив вертикальну інформаційну структуру суспільства:
16% – «думаючі» (самостійно мислячі + критично мислячі, – підтримали Петра Порошенка);
42% – «довірливі» (схильні довіряти словам, підтримали популістів);
30% – «емоційні» (довіряють «картинкам», підтримали Володимира Зеленського);
12% – «етнічні росіяни» (інстинктивно орієнтовані на Москву, підтримали Юрія Бойка).
Парламентські вибори лише підтвердили цю структуру.
Як повідомили соціологи, «Європейська солідарність» (8%), «Голос» (6%) і «Українська стратегія Гройсмана» (2%) мають той самий електорат – і він є найосвіченішим. Разом цей електорат складає 8 + 6 + 2 = 16%. Це ті ж самі «думаючі», які в першому турі дали 16% Петру Порошенку.
13% набрала промосковська «Опозиційна платформа – За життя» (Бойко–Рабінович) – це етнічні росіяни Бойка (12% ) плюс частина євреїв (1%), адже Рабінович є президентом Всеукраїнського єврейського конгресу і головою Об’єднаної єврейської общини України.
Вибори 2019 року виокремили групу 16%. Це «думаючі»: ті, які мислять самостійно, а також ті, які спроможні їх розпізнати та підтримати.
Наступне завдання полягало в тому, щоб із «думаючих» виокремити «самостійних», адже саме вони спроможні виконувати функцію народної «голови». Щоб керувати іншими, треба керувати собою. Нагадаємо, що народ, який вирощує власну голову, стає нацією. Нація – це самокерований етнос.
Як відомо, до самостійного мислення спроможні лише 5% людей – це усталена соціологічна константа. Наприклад, згідно з соціологічним дослідженням 2019 року, 5% населення України є принциповими противниками системи гарантованого працевлаштування – вони самі знають, що робити. Це самостійні українці, спроможні відповідати за свій вибір.
– Але як цих людей надійно розпізнати?
Де-факто добір цих 5% уже відбувся. Надійність добору забезпечив масовий психоз, спричинений «молодою командою» і олігархічними ЗМІ. Хто не втратив голови серед цього «трешу та угару» – той і належить до нової еліти.
– І скільки таких «самостійних»?
Соціологія показує, що в умовах коронавірусного суперстресу лише 5% зберегли спокій і ясне мислення. Це і є цільова група, спроможна сформувати керівну підсистему нової української нації.
Для виконання свого призначення цій групі самостійно мислячих необхідно створити політичну організацію, виробити стратегію націотворення і приступити до її виконання.
Як це зробити – поговоримо у наступних статтях.
Творимо нові прекрасні світи.
Коментарі
Фактично, перша фаза тестування вже завершується - люди з самостійним мисленням уже виявлені.
Натомість починається друга фаза - виявлення найбільш "упоротих", які будуть доводити наявність епідемії до останнього.
Все, що робиться з власної волі, – добро!