Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Трамп оголосив переможців заснованої ним премії "Fake News Awards"

Діючий президент США Дональд Трамп оголосив у Twitter, що присудив свою обіцяну премію “фейковий ЗМІ” (Fake News Awards). “А ось і переможці конкурсу фейкових новин”, — написав Трамп, супроводивши свій запис посиланням на сайт Республіканської партії.

Про це повідомляє УНН з посиланням на мікроблог президента Трампа.

“Не дивлячись на дуже корумповане і нечесне освітлення в ЗМІ, є багато чудових репортерів, яких я поважаю, і багато хороших новин, якими американський народ може пишатися!” — написав Трамп.

Перше місце в рейтингу "Fake News Awards" присуджено журналісту New York Times Полу Кругману, який у день, коли Трамп переміг на виборах, заявив, що економіка США ніколи не відновиться. 

Друге місце отримав журналіст телеканалу ABC Брайан Росс, який спровокував падіння ринків своїм недостовірним репортажем. 

На третій позиції телеканал CNN, який передав, що у кандидата-республіканця Трампа і його сина Дональда Трампа-молодшого нібито був доступ до викрадених документів із WikiLeaks.

Четверте місце у видання Time, яке повідомило, що діючий президент США нібито прибрав бюст борця за права чорношкірих Мартіна Лютера Кінга з Овального кабінету.

Всього в списку 11 пунктів. Крім перерахованих, там згадані ще такі видання, як Washington Post, Newsweek.

Наші інтереси: 

Ліберальні засоби масової дезінформації продажні і безпринципні. Розуміти це і не вірити без факт-чекінгу і аналізу.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи