Аудіоверсія: Три етапи формування Аріянської Церкви: церква-комунікатор, церква-громада, церква-храм
З’ясувалося, що рушієм цивілізаційних перетворень буде український середній клас, організований в Аріянську Церкву. Це важливе відкриття, оскільки ще навесні 2020 року нам здавалося, що середній клас буде організований у політичний масовий рух. Відтак творення Вільної Української Держави буде суто політичним процесом.
Зараз же зрозуміло, що спочатку має бути Аріянська Церква, а вже вона стане зразком для формування постіндустріальної української нації-держави.
Понад те, перед нами відкрилася послідовність формування Аріянської церкви.
Спочатку має бути віртуальна церква, або ж «церква комунікатор». Її призначення – формування інформаційного простору Аріянства та системи зв’язків між його прихильниками. Результатом цього етапу має стати чітко сформульована доктрина Аріянства і об’єднання прихильників у віртуальні спільноти – ініціативні групи, квінтети, рої та сотні.
Наступним кроком буде формування реальних громад, передусім територіальних, де люди взаємодіють у фізичному просторі – для знайомств, навчання, відпочинку, спільних справ. Інформація творить формацію: віртуальна церква-комунікатор матеріалізується в Церкву-громаду. При цьому використовується орендована інфраструктура.
При збільшенні чисельності церкви-громади та зростанні її можливостей з часом виявиться, що вигідніше не орендувати чужі приміщення, а мати свої. Тоді почнеться етап формування Церкви-храму, тобто організованої духовної громади з власною інфраструктурою.
Розгортання цього етапу означатиме народження повноцінної Аріянської Церкви, яка включатиме три базові компоненти:
1. Церква-комунікатор (захищений інформаційний простір);
2. Церква-громада (організована спільнота);
3. Церква-храм (захищений фізичний простір).
Концепція Аріянської Церкви створює надійний фундамент для ідеології націоналізму, адже політичні ідеології є продовженням світоглядно-релігійних систем. У нашому випадку досягаємо повної цілісності, оскільки націєтворення розглядається як обов’язкова релігійна практика.
Інакше й не може бути, адже Вільна Українська Держава має народитися у Просторі волі. А для цього її творці мають здійснити серйозну внутрішню роботу і піднятися у цей гармонійний простір подій, в євангельських термінах – Царство боже. Державотворення у Просторі волі – це релігійна справа.
Процес Великого Переходу передбачає постійне «зрізання кутів», тобто знаходження щоразу ефективнішого курсу до мети. Концепція Аріянської Церкви дає значне скорочення нашого шляху до нової цивілізації.
По-перше, релігія дає суттєво вищу мотивацію, ніж політика.
По-друге, релігія підіймає мислення на вищий рівень складності, залучає метафізичні знання і магічний інструментарій.
По-третє, спільнота Народного Оглядача має брахманський характер, тому для нас церковна діяльність природніша, ніж партійна. Церква (від. лат. circus – «коло») – це єдність, партії – це розділення на частини (від лат. partiri – ділити).
Таким чином, наша стратегія виходить на вищий рівень системності, чіткості та однозначності. Відтепер активно творимо церкву-комунікатор, поступово формуємо церкву-громаду, проектуємо церкву-храм.
Продовження: Карт-бланш для постіндустріальної еліти: що нам заважає творити новий світ
Wardruna - Algir - Stien Klarnar
Вгору просування - без краплі вагання.
Особливо блискуче :
"Церква (від. лат. circus – «коло») – це єдність,
партії – це розділення на частини (від лат. partiri – ділити)".
Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !
Коментарі
Особливо блискуче :
"Церква (від. лат. circus – «коло») – це єдність,
партії – це розділення на частини (від лат. partiri – ділити)".
Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !
Так мені це також сподобалося
"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)
Поки що все зрозуміло. Творимо віртуальну Аріянську Церкву: доктрину, засоби її поширення, софт для об’єднання прихильників.
Все, що робиться з власної волі, – добро!
Радіймо, Ігоре.
Тепер я почав розуміти напрям руху твоїх думок. Мені це подобається, тому хочу дещо уточнити.
Можливо, нинішня спільнота НО (тобі видніше) має брахманський характер і не схильна до господарювання, але це лише від того, що наразі у більшості ми арії, але ще не ельфи, котрі здатні працювати не просто у будь-якій варні, а на всіх трьох одночасно. Щоби стати ельфами, варто починати думати, як ельфи.
На етапі Церкви-громади доведеться (як ти вірно помітив) орендувати інфраструктуру. Це вимагає значного фінансування. У цьому ми досі орієнтуємся на шлях дарування, а я пропоную шлях заробляння грошей власними силами. Інструментів немало, а кращим з них може стати ріелторська діяльність (демоси-агенції нерухомості, - ДАН). Такі підрозділи стануть нам в нагоді при переході до Церкви-Храму, що має не просто нерухову власність, а контролює її на теренах більшості міст-районів-областей України. І - це не єдина сфера економіки, котрі ми здатні контролювати (принаймні, мати тверді позиції у кожній з напрямків економіки). Наприклад, після осягнення (або паралельно) сфери оббігу нерухомості, ми почнемо її будувати, реконструювати, оновлювати на власних арійських принципах, а далі до добра почне притягувати інше добро.
До речі, не обов'язково саморучно створювати новітні ДАН, а долучати до нашої справи вже існуючи АН або перехоплювати керівництво ними і реформувати у ДАН.
Саме тоді ми і зможемо говорити за дійсно, практичну, реальну, а не віртуальну, як нині у нас Корпорацію.
Все починається з Любові.
Ми поширюємо аріянське Світло серед усіх професій і напрямків діяльності - це те, що ми розуміємо і вміємо робити. Це головне завдання поточного етапу.
Що буде далі - покаже саме життя. Кожен наступний крок відкриває нові обрії.
Все, що робиться з власної волі, – добро!
Але все перераховане, може існувати лише при суттєво більших, ніж є в нас зараз, розумності та дієвості. А за суттєво більших, ніж в нас є зараз, розумності та дієвості, відкриваються зовсім нові шляхи. І передбчити зараз, як буде при масовому виході людей на рівень волі, потребує дуже багатьох зусиль...Та це, на мій погляд, й зайве.
Якщо прагнеш чуда - створюй його!