За політичними новинами, кримінальною хронікою та кліматичними перепадами ми якось не звертаємо уваги на приголомшливі наукові сенсації. А даремно! 21 березня 2012 р. в Інституті проблем екології і еволюції імені О. М. Северцова Російської академії наук на черговому засіданні Міжвідомчої групи з дослідження популяцій під головуванням доктора біологічних наук Аріадни Пилипівни Назарової протягом чотирьох годин обговорювалися саме сенсації. Йшлося про те, що людина точно не походить від мавпи. У людини і мавпи на землі не виявлено спільних предків.
На цьому засіданні в інституті Російської академії наук було зроблено дві об'ємні доповіді. З першою доповіддю виступив доктор біологічних наук Олександр Бєлов. З другою - академік Російської академії природничих наук Андрій Тюняєв.
Доповідь Олександра Бєлова була присвячена обговоренню нових археологічних знахідок. З обговорення випливало, що становлення людини, або формування людини, йшло аж ніяк не від мавпи до людини. Мавпи і людина можуть бути незалежними біологічними гілками, ніяк не пов'язаними між собою. Такі висновки Бєлов зробив на основі вивчення викопних зразків щелеп, окремих зубів, черепів, а також інших кісток.
Доповідь Андрія Тюняева була присвячена проблемам африканської теорії походження людини і готувалася спільно з професором Гарвардського університету Анатолієм Кльосовим.
У доповіді було переконливо показано, що на підставі ретельного вивчення старих даних і нових масивів баз даних, картина розселення людини планетою набула іншого вигляду, в якому африканські популяції людини генетично не є предками решти людей на Землі.
Тоді чим вони є? Всього лише бічною гілкою, що пішла 130 тисяч років назад з території нинішньої Східно-Європейської рівнини (у Росії використовується назва «Русская равнина»). Саме та популяція, яка була на території цієї рівнини, передувала сучасній європеоїдній людині.
Андрій Тюняєв доводить, що в розвитку людини присутні деградаційні процеси, при яких чим далі історично людина опинялася від Східно-Європейської рівнини, тим більше деградувала. І, з точки зору генетики, трансформації скелетів і зміни кольору шкіри є закономірним результатом деградаційних процесів.
Отже, чотиригодинне засідання було присвячене одній спільній темі – походженню людини.
Загальна думка – питання первісної появи людини на Землі залишається досить темним. І у зв'язку з цим не можна відкидати навіть таку екзотичну версію, як поява людини на Землі іззовні (як повністю сформованої істоти).
На користь цієї останньої версії свідчать хоча б два факти.
Перший. Фактично у сучасної людини так і не виявлено стародавніх біологічних попередників.
Другий. Навіть самі древні знахідки свідчать про прямоходіння людини, адже пальці на ногах у неї не розчепірені як у мавп.
А головне, в геномі людини не виявлено генетичних маркерів древніших за 260 тисяч років.
На користь інволюційної, або деградаційної теорії свідчить не тільки зміна зовнішнього вигляду, а й будова кісток. Деградація добре помітна на прикладі австралійських аборигенів. За даними антропології та генетики, сучасна людина прийшла в Австралію приблизно 40 тисяч років тому. Знахідки, датовані тим віком, набагато більш прогресивні за своєю будовою, ніж показники нинішніх аборигенів цього материка.
Так, якщо стародавні черепи мають товщину всього пів сантиметра, то у сучасних аборигенів Австралії черепна кістка досягає півтора сантиметра і при цьому відрізняється набагато примітивнішою будовою, що, природно, свідчить про деградацію системи формування черепа.
На засіданні в Інституті проблем екології та еволюції імені О. М. Северцова Російської академії наук були фахівці різних галузей. Доктори біологічних наук, медичних, провідні фахівці системного аналізу та інші. І всі, як кажуть, зійшлися на думці: доповідачі, скоріше всього, мають рацію.
Анатолій Кльосов про неафриканське походження людини.
Докладне дослідження:
Додатково:
Коментар НО:
Згідно з теорією широкого моноцентризму, деградація при розселенні з Європи на периферію викликана змішуванням первинної білої раси з людиноподібними тваринами. Про це у статті Расова доктрина аріянства: термінологія, походження, рівні розвитку, постіндустріальна перспектива.
Досліджуємо природу людини. Якщо прагнеш щось пізнати – поглянь, звідки воно виникло.
Для оцінки наукової вагомості доповіді слід пам'ятати, що московити великі фантазери.
Прикладом є історія Московії і історія Руси-України в їх виконанні.
Коментарі
Я так і знав. Нарешті знайшлися чесні науковці, що сказали правду.
Освячуйся! Озброюйся! Плодися!
! В цьому щось є. Це найзмістовніша з усіх теорій походження людини.
Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.
Але ж вони не відповіли на питання про походження людини. І особисто для мене воно залишається темним.
<b>За добро заплатимо добром,</b>
<b>а за зло — по-справедливості.</b>
То, відповіли. Людина Землю колонізувала. Просто, дуже тихо відповіли, аби запобігти дратуванню дітей диявола.
Якщо прагнеш чуда - створюй його!
Принаймі встановлено, де з'явились перші люди. А в цій статті ще коротко обґрунтовано, чому не Африці. Отже, знаємо, де шукати артефакти, що можуть пролити світло на це питання.
https://t.me/ETEPHET
Гадаю, це не остаточна відповідь.
Я перечитав статті викладені Альбертом Саїном про походження кавказьких народів з точки зору ДНК-генеалогії. Так от там в загальній частині нас підводять до думки, що людство вийшло з Африки (нещодавно віднайдені гаплогрупи А0 і А00).
І особисто мені в ДНК-генеалогії багато що здається підозрілим. Але я не є добре обізнаним з цією наукою, тому мені навіть важко сформувати питання. Я просто відчуваю, що там щось не зовсім те.
<b>За добро заплатимо добром,</b>
<b>а за зло — по-справедливості.</b>
І не тільки для тебе, а й для всіх решту також. Точно так же само як і ніхто тобі ніколи не відповість на це запитання з упевненністю на всі 100%
У людини волосся за структурою як у варана ,наприклад, а у тварин і мавп шерсть. Як варіант, ми десь почались з часів динозаврів, можливо і раніше. Можливо і прелитіли.
Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.
На мою думку, структура волосся є найвагомішим аргументом. Бажано, аби було ще посилання.
Якщо прагнеш чуда - створюй його!
Для оцінки наукової вагомості доповіді слід пам'ятати, що московити великі фантазери.
Прикладом є історія Московії і історія Руси-України в їх виконанні.
Так, у московитів багато пропаганди, проте в цьому випадку їхнє повідомлення вписується в цілісну картину походження людини.
Все, що робиться з власної волі, – добро!
Деградація, на якій наголошують автори доповідей, викликана змішуванням неоантропів (білої раси) з палеоантропами (людиноподібними тваринами). Про це у статті Расова доктрина аріянства: термінологія, походження, рівні розвитку, постіндустріальна перспектива
Все, що робиться з власної волі, – добро!
Я давно слідкую за публічною діяльністю професора Кльосова. Він не видається мені надійним джерелом
У Московії набуває все більшого розмаху уявлення про центральність землі Московії у всьому, що стосується сучасної людини. Імперія з центром у Московії, що охоплювала всю планету Земля (академік, математик Фоменко), походження людини і білої людини зокрема (професор Кльосов). У цій частині світу все основане на брехні і порожніх мріях. Агресивний і дикий народ з комплексом нав'язливих ідей.
Ще одне. Я не полінувався обчислити близькість народів світу за формулою крові. У населення Московії немає близьких родичів серед європейський народів. Щодо українців, то всі наші сусіди і сусіди наших сусідів включно з турками є нашими близькими родичами, крім московитів.
У Московії набуває все більшого розмаху уявлення про центральність землі Московії у всьому, що стосується сучасної людини. Імперія з центром у Московії, що охоплювала всю планету Земля (академік, математик Фоменко), походження людини і білої людини зокрема (професор Кльосов). У цій частині світу все основане на брехні і порожніх мріях. Агресивний і дикий народ з комплексом нав'язливих ідей.