Під час огляду були оцінені загрози нацбезпеці та перспективи розвитку безпекового середовища; здійснено планування сил та ресурсів; формування перспективної моделі організації оборони та складових сил оборони - повідомляє gazeta.ua
Результати огляду стануть базою для розробки Стратегії воєнної безпеки України, стратегій та програм розвитку видів і родів військ Збройних Сил України, інших компонентів сил оборони.
У військовому відомстві вважають, що необхідно ліквідувати прогалини у спроможностях української армії та вітчизняного оборонно-промислового комплексу закупівлею сучасного озброєння за кордоном, зокрема це стосується гелікоптерів AH-64 "Apache", літаків F-16 "Fighting Falcon", зенітно-ракетних систем "Patriot", протитанкових ракет "Javelin" та інше.
Станом на 2018 рік американські військові не мали планів заміни AH-64 на новіші машини. Імовірно, термін їхньої служби буде іще подовжений і вони залишатимуться на озброєнні до 2040 років.
Отримати передове озброєння, створити найпотужнішу армію в Європі.
Коментарі
Гелікоптери AH-64 Apache - це найпередовіша на сьогодні зброя. Тому її придбання Україною є надзвичайно важливою справою. Це ті критичні технології, які ведуть до перетворення інфраструктури і соціальної реорганізації.
Все, що робиться з власної волі, – добро!
Усе це круто. Але проблема в " зеленій чумі" яка заразила 73% населення, яке не дає жити Українцям.
Зеленоапокаліпсис усе розпродасть.
Таку серйозну техніку передають тільки тоді, коли впевнені, що вона буде застосована за призначенням. "Джавеліни" і кораблі вже отримали, на підході винищувачі F-16.
Все, що робиться з власної волі, – добро!