Рішення було ухвалене 26 вересня, повідомляє Центр протидії корупції (ЦПК).
Засідання тривало більше 8 годин. Розглянули всі клопотання Насірова: ексглава ДФС намагався усунути зі справи НАБУ і САП, просив передати справу до іншої палати ВСУ.
Після того, як йому відмовили, він хотів вдруге заявити про відвід судів, зловживаючи своїми правами. Однак, судді, не порушуючи процес, розглянули справу і поставили крапку.
Як відзначають у Центрі протидії корупції, рішення остаточне і оскарженню не підлягає.
«Дворічна історія про „церемоніальні функції“ нарешті закінчилася. Тепер Насірова очікує повноцінний судовий розгляд кримінальної справи проти нього в антикорупційному суді», — прокоментував рішення Верховного суду юрист ЦПК Андрій Савін.
Нагадаємо, 2 березня 2017 року Романа Насірова затримали в лікарні Феофанія в рамках розслідування «газової справи», пов’язаної з народним депутатом Олександром Онищенком.
За даними НАБУ, в період з травня 2015 по березень 2016 року Насіров прийняв ряд необґрунтованих і незаконних рішень про розстрочення сум платежів з рентної плати за користування надрами, що були в так званій «газовій схемі Онищенка» і завдали збитків державі на загальну суму 2,019 млрд. гривень.
11 грудня 2018 року звільнений після відкриття кримінального провадження Насіров через суд поновився на посаді глави ДФС.
Корупція та незаконне збагачення врешті мають бути якщо не ліквідовані, то мінімізовані.
Тут подвійна вигода.
По-перше, Насіров має повернути те, що накрав.
По-друге, мають відповісти судді, які виправдовували його оборудки.
Все, що робиться з власної волі, – добро!
Коментарі
Тут подвійна вигода.
По-перше, Насіров має повернути те, що накрав.
По-друге, мають відповісти судді, які виправдовували його оборудки.
Все, що робиться з власної волі, – добро!