Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Вертикальна мобільність у Третьому Гетьманаті – постіндустріальній державі Національного Солідаризму

Соціальний статус громадянина НС-держави визначатиметься його репутацією, тобто  надійністю, помноженою на кількість прихильників.

170820knopka.jpg

Натисни кнопку!
Натисни кнопку!

На завершальному етапі індустріальної формації відбувається закостеніння держави і припинення роботи «соціальних ліфтів». Тобто здібні, талановиті, працелюбні люди не мають можливості реалізувати себе на вищих щаблях суспільної ієрархії. Цей стан втрати соціальної пластичності описує відомий анекдот:

– Чи може син полковника стати генералом?
– Не може, адже у генерала є свій син.

Як ми вже знаємо, постіндустріальна формація докорінно заперечує індустріальну формацію і за всіма основними параметрами пропонує протилежні підходи. Тож якщо індастріал – це монополія і закостеніння, то постіндастріал – це різноманітність і величезна соціальна динаміка.

У постіндустріальному суспільстві все змінюватиметься на очах, в реальному режимі часу. Активні люди, звільнившись із болота індустріального застою, «дорвуться» до справжньої гри. І тоді світ побачить, що таке синергія Національного Солідаризму.

Інформаційною основою стрімкого переструктурування суспільства стане розподілена динамічна багаторівнева соціальна мережа. Її головна ідея в тому, що первинними осередками постіндустріальної нації є не окремі громадяни, а демоси – самокеровані групи особисто знайомих однодумців чисельністю від 5 до 20 осіб.

Важливий чинник успіху мережі – легкість, простота і зрозумілість її використання. Для створення первинного демосу (рою) досить буде мати смартфон з доступом до Інтернету. Смартфон виступатиме в ролі «пульту управління» першою у світі постіндустріальною державою, яку ми називаємо Третій Гетьманат.

Ця держава працюватиме цілодобово і без вихідних. Заснувати демос або приєднатися до вже існуючого буде так само просто, як у Фейсбуці чи іншій масовій соцмережі. Обрання керівництва демосу і його переобрання відбуватиметься «за три кліки».

Так само легко ройові демоси зможуть об’єднуватися в сотні, полки і коші або ж виходити з цих об’єднань, долучатися до інших чи створювати власні. Відтак постійно виникатимуть нові вертикальні структури, які перебувають у стані постійного перетворення – як це буває в живих організмах. Переобрання одного ройового голови може негайно привести до переобрання сотника, полковника, ройового і гетьмана, тобто до перебудови всієї організаційної піраміди.  

Талановиті керівники демосів зможуть швидко робити кар’єру від ройового голови чи сотника до полковника чи кошового. Соціальний статус людини визначатиметься не дозволом якогось начальника, соціальним походженням чи багатством. Статус визначатиметься репутацією людини, тобто її надійністю, помноженою на кількість прихильників.

Відтак соціальний статус визначатиметься талантами і працелюбністю людини. Цей статус динамічно змінюватиметься в залежності від поведінки. Скажімо, сотник, який увечері припустився грубої помилки, на ранок може прокинутися простим козаком. Відтак національна еліта завжди буде актуальною – на всіх посадах перебуватимуть справді найкращі. Можливість швидко рухатися соціальними ліфтами заохочуватиме еліту постійно розвиватися і підтримувати себе у хорошій формі.     

Такого роду динамічна нація не лише формуватиме оптимальну структуру для вирішення внутрішніх завдань, а й оперативно реагуватиме на зовнішні виклики. Скажімо, у мирні часи народ висуватиме один тип еліти, а у воєнні часи – інший.

– Що потрібно для заснування Третього Гетьманату?

– Треба створити софт.

– Що потрібно для створення софту?

– Треба сформувати групу розробників та знайти джерело для її фінансування.

– Що спочатку – група чи джерело?

– А це вже як вийде. Наявність ресурсів дозволить зібрати групу розробки, а наявність групи дозволить знайти фінанси.

– Якою має бути чисельність групи розробки?

– До 5 осіб.

– Яка тривалість розробки?

– Один рік.

– Що можна робити вже зараз?

– Просувати публікації Народного Оглядача, розширювати коло його прихильників, підтримувати розвиток сайту.        

Розвиток «Народного Оглядача» у серпні 2017 

Наші інтереси: 

Знайти ресурси для заснування ТГ. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Срібна монета (срібленик) Володимира Великого з гербом «Лебідь» на зворотній стороні

Ельфи Ісуса Хреста та їх символіка на гербі української ультранації (аудіо)

Лебідь – це справжня назва державного герба України. Найважливіше, що це символ ельфійської трансформації. Символ-магніт. Магічний символ української ультранації!

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Златояр Забава.
0
Ще не підтримано

Ви хоча б власний сайт під смартфони оптимізуйте, для початку.
Хоча, скажу поправді, з компьютера теж на ньому не можливо працювати, одні глюки та гальма.

Коментарі

Зображення користувача Златояр Забава.
0
Ще не підтримано

Ви хоча б власний сайт під смартфони оптимізуйте, для початку.
Хоча, скажу поправді, з компьютера теж на ньому не можливо працювати, одні глюки та гальма.

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Для читання зі смартфонів розроблено андроїд-додаток https://play.google.com/store/apps/details?id=org.ar25.androidno

Для зручнішого читання також можна використовувати кнопку "Версія для друку" під статтею.

Златояр Забава каже:
Ви хоча б сайт під смартфони оптимізуйте ...

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Богдан Коломієць.
0
Ще не підтримано

Весь минулий тиждень в голові крутилася думка про проект... Єдине в мене він йшов під назвою "Віче" (єлектронне Віче)... В дійсності є багато питань в мене, як в аналітика і постановника задач для IT... Концепція на перший погляд зрозуміла і чіпає за живе, але детальна розробка постановки вкрай важлива і визначає успіх... Крім того, платформа?.. На думку спадає Блок-чейн, але я тільки чув про неї, руками не мацав... І головне, під чиєю егідою робити цей проект? В дійсності - це Революція, супротив та спотворення ідеї будуть крокувати поряд у ногу з розвитком проекту...

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Я також ще не визначився з платформою. Блок-чейн і смарт-контракти - річ приваблива, але складна і дорога. Нам треба знайти щось дуже просте, тобто геніальне.

Під чиєю егідою? Щоб було цікавіше, можна робити як гру в АНСДП - партію ельфів.

Богдан Коломієць каже:
Крім того, платформа?.. На думку спадає Блок-чейн, але я тільки чув про неї, руками не мацав... І головне, під чиєю егідою робити цей проект? В дійсності - це Революція, супротив та спотворення ідеї будуть крокувати поряд у ногу з розвитком проекту...

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Чергова іграшка!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Поки що ми зупинилися на тому, що кожен демос має власний сайт. Тобто наша мережа складається з окремих сайтів.

Сайти повністю автономні і можуть розгортатися на будь-якому хостингу. Для забезпечення однотипності застосовується технологія керування ізольованими Linux-контейнерами Docker.

Оновлення софту усіх сайтів відбувається централізовано - запуском одного скрипта.

Інформаційна взаємодія між сайтами відбувається шляхом підписки на новини.

Окрім того, кожен член мережі може авторизуватися на всіх сайтах мережі і коментувати публікації.

Такого авторизованого користувача голова демосу може або запросити до демосу, або забанити (позбавити права коментування).

Описаний підхід реалізується у вигляді Intermarium.institute

Створення нових сайтів і занесення їх у загальний каталог відбувається вручну.

Новини розробки мережі сайтів Інституту Міжмор'я: підсумок за липень

Зараз відбувається розвиток функціоналу. Незабаром почнемо поліпшувати ергономіку, робити більш інтуїтивний інтерфейс. Також організуємо додаткове резервування сайтів.

Дизайн сайтів розрахований на роботу з мобільних пристроїв.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Зараз відбувається розробка софту для демосів з лідерською моделлю управління, тому що саме вона відповідає технології навчання в Інституті Міжмор’я. Окрім того, лідерська модель простіша для програмування.

Проте для розгортання АНСДП потрібна ще й колективна модель. Це буде наступним етапом розвитку софту демосів. Тоді можна буде в рамках того ж самого демосу змінювати модель управління в залежності від внутрішніх завдань і зовнішніх обставин.

Лідерська модель більш інноваційна, але менш стабільна. Колективна модель стабільніша і по-своєму цікавіша. Її розробку можна було б почати хоч зараз, але для цього треба мати ресурси для оплати роботи ще одного програміста.

Все, що робиться з власної волі, – добро!