Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 106
  • Переглядів: 110

Війська НАТО – вже в Україні для контролю над озброєннями, розвідувальних операцій і тренувань – El Pais

Категорія:

Французька пропозиція не виключати відправку європейських солдатів на війну в Україні відкриває дебати, в яких підтверджується, що військові НАТО – вже в Україні.

24031802.jpg

Польські та інші війська НАТО беруть участь у військових навчаннях в Корзенево, Польща, 4 березня 2024 р. Фото: Чарек Соколовський (AP/ LaPresse)

Нещодавно міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський підтвердив це, відмовившись, однак, уточнювати їхню кількість і називати конкретні держави, пише іспанська газета El Pais.

За його словами, нападом на Україну Росія показала, що вона цивілізаційно не здатна сприйняти західні цінності та не може мирно співіснувати зі своїми сусідами.

Президент Чехії Петр Павел зазначав, що солдати Атлантичного Альянсу присутні в Україні вже понад десять років не у бойових підрозділах, а як армійські інструктори:

"Слід пам'ятати, що після анексії Криму та окупації частини Донбасу, що по суті було агресією, хоча й у набагато менших масштабах, ніж сьогодні, на українській території діяла навчальна місія НАТО, до якої свого часу входило більше ніж 15 країн та нараховувалось близько 1000 осіб".

Він акцентував, що все це не суперечить міжнародному праву і Статуту ООН.

 

Наші інтереси: 

Європа готується воювати з РФ.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи