Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 104
  • Переглядів: 114

Залужний: “Україна має бути збережена. Наші діти, жінки, батьки мають жити у мирі, чого б нам це не коштувало!”

Категорія:

Спецтема:

Посол України у Великій Британії генерал Валерій Залужний сказав українським солдатам, які навчаються в тій країні, що війна Росії проти України стає щораз жорстокішою і закликав їх берегти себе і пам’ятати, що вони захищають.

24050902.jpg

Посол України у Великій Британії Валерій Залужний. Фото: Факти

“Україна має бути збережена! Наші діти, наші жінки, наші батьки мають жити у мирі чого б нам це не коштувало! Україна у нас одна! І ми обов'язково переможемо”, – наголосив Залужний, який до лютого 2024 року був головнокомандувачем Збройних сил України.

Як повідомляє Голос Америки, Валерій Залужний разом з британським міністром Збройних сил Люком Поллардом відвідував один з полігонів, де українські солдати навчаються в межах міжнародної операції Інтерфлекс за участю інструкторів з 12 країн.

Люк Поллард вказав, що 19 листопада нагадує про 1 000 днів відтоді, як за наказом російського правителя Владіміра Путіна 24 лютого 2022 року російська армія почала відкрите повномасштабне вторгнення в Україну, бомбардуючи українські міста.

Британський урядовець підкреслив, що через курси Інтерфлекс пройшли вже понад 50 000 українських військових і заявив, що кожен той солдат – це “послання Путіну”.

Уряд Великої Британії наголошує на довготривалості підтримки України, зокрема профінансувавши операція Інтерфлекс "принаймні до кінця 2025 року".

Промова генерала Залужного до солдатів

“...Війна з кожним днем стає все жорстокіша. Вона майже не залишає шансів вижити. Але все ж таки, війна буде боятися того, хто готовий до неї приєднатися.

Потрібно тут цьому вчитися. Вчитися не боятися смерті. Не боятися дивитися ворогу в очі. Це дуже і дуже важливо. Ви маєте тут навчитися перш за все берегти себе. Навчитися тут вижити.

Друге – дивіться уважно один одному в очі. Запам'ятовуйте один одного. Ви маєте один одного запам'ятати на все життя і переживати, де він, товариш, де Василь, де Петро, що з ним, чи живий він?

І на полі бою дивитися на такого ж самого товариша і намагатися врятувати його. Будь що зберегти свого товариша наскільки це буде можливо.

Але цього ще мало – мало зберегти себе і зберегти свого друга, свого побратима.

Потрібно ще обов'язково виконати завдання. Для цього потрібно буде вбивати. Вбивати, не задумуючись, бачачи ворога. Вбити його першим, ніж він спробує вбити тебе або твого товариша.

Вчіться цього, будь ласка, тут. Любіть один одного. І пам'ятайте про Україну. Якщо Вас не стане, можливо, ваше місце замінить хтось інший.

Але Україна має бути збережена. Наші діти, наші жінки, наші батьки мають жити у мирі чого б нам це не коштувало. Україна у нас одна. І ми обов'язково переможемо. Разом. Слава Україні!”

Розповіді солдатів

Українські солдати на полігоні, який 19 листопада відвідували український посол та британський урядовець, розповідали, що деякі з них вже мають бойовий досвід, але наголошували на цінності навчання.

Зокрема, вони казали, що корисними є поради та організаційні зауваження інструкторів з країн, де військові діють відповідно до стандартів НАТО.

Також військові підкреслювали, що відбувається процес взаємного обміну вмінням, коли українці діляться з інструкторами своїми знаннями з реалій війни.

Наші інтереси: 

Велика Британія – важливий союзник України, особливо, зараз, в період російсько-української війни. Присутність Залужного саме в цій країні, здається, виходить за рамки просто посла. Його військовий досвід важливий.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ласкаво просимо до церкви програмістів Aryan Softwerk

Стартап Aryan Softwerk запрошує ІТ-фахівців спільноти Народний Оглядач до освоєння ринку самоорганізації арійських церков

Метою «церкви програмістів» Aryan Softwerk є колективне досягнення Царства божого шляхом розробки софту для самоорганізації шляхетних духовних демосів – арійських церков. Розробка церковного софту –...

Останні записи