Департамент освіти і науки Чернівецької ОДА повідомляє, що вчителі під час проходження курсів підвищення кваліфікації при Інституті післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області пройшли випробування, яке базувалося на завданнях тестів торішніх ЗНО: з української мови та літератури, історії України, математики, хімії, географії, англійської та французької мови.
Анонімно перевірили свої знання 270 вчителів.
З них 167 – вищої категорії, 26 – І категорії, 47 – ІІ категорії та 30 спеціалістів. На 1-3 бали відповіли 4 педагоги, 67 вчителів продемонстрували результат на 4-6 балів, 150 – у 7-9 і лише 49 вчителів, тобто 18,1%, зуміли продемонструвати високий рівень знань на 10-12 балів. Загальний середній бал – 7,9.
Відтак, серед 169 вчителів вищої категорії, лише 49 показали той результат, якого вимагають від учнів, аби безперешкодно вступити на обрану спеціальність і поборотися за місце на держзамовленні.
До червня 2017 року заплановано провести ще 10 тестувань вчителів, які проходитимуть курси підвищення кваліфікації.
Сучасна шкільна освіта неефективна.
Один мій знайомий кандидат фізико-математичних наук склав ЗНО з фізики. Але казав, що йому було важко.
https://t.me/ETEPHET
Comments
Сучасна підготовка вчителів неефективна!
Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!
Один мій знайомий кандидат фізико-математичних наук склав ЗНО з фізики. Але казав, що йому було важко.
https://t.me/ETEPHET
То він же тільки "кандидат"! Якби був доктором, то, напевно, не склав би.
Учням простіше.
Вік живи - вік учись!
https://t.me/ETEPHET
Вчителі теж колись були учнями. А хороший вчитель повинен навчатись все життя.
Мій знайомий заступник директора інституту післядипломної освіти каже що "Педагогіка -- важка справа"
#ВсеБудеДобре!
Бойовик, з'їдаючи в кущах смажену яєшню, вгледів профіль ґрунтознавця.
Більшість людей котрі працюють із того чи іншого примусу є профнепридатними.
Вірю в те, що розумію.
Є такий цікавий афоризм (не пам'ятаю автора, хтось із зарубіжних фахівців): "Екзаменів кожен боїться, бо жоден екзаменований не може дати стільки розумних відповідей, скільки дурних запитань може поставити екзаменатор".
А якщо говорити серйозно і професійно, то рівень складності багатьох тестових завдань просто зашкалює. Я викладач української мови з великим стажем, автор навчальних посібників з української мови, але були випадки, коли я не тільки не могла відповісти на запитання тестових завдань з укр. мови, а й навіть не розуміла, про що, власне, запитують. На цю тему можу говорити безкінечно довго і доказово. Душа болить за наших дітей, яких терзають надзвичайно складними і часто безглуздими завданнями.
Так, у нас дуже складна програма. Я як вчитель англійської мови можу підтвердити, що ЗНО з англійської дуже складне. Але я не працюю в школі, англійську вчу весь час, бо репетирую дітей і дорослих на рівні аппер-інтермідіейт. Тож ЗНО з англійської складу. Але шкільні вчительки англійської, які роками, якщо не десятиліттями, йдуть по тих самих конспектах і підручниках, не вдосконялюють свої знання, не використовують нові можливості (а зараз їх стільки!!!), звичайно, не пройдуть ЗНО, яке мусять здавати випускники...