Постійне вживання вареної їжі, котра позбавлена ензимів та вітамінів, є фактором ризику для здоров’я людини. Введення в організм денатурованого чужорідного білка супроводжується лейкоцитозом. При щоденному багаторазовому вживанні вареної їжі зменшується кількість лімфоцитів. Це призводить до послаблення імунного захисту. При вживанні сирих продуктів лейкоцитозу не буває. В деяких випадках сироїдіння спричиняє лікувальний ефект.
Сироїдіння очищує, оздоровлює, омолоджує організм. Після переходу на сиру їжу нормалізується маса тіла (різниця зросту в сантиметрах і маси в кілограмах стає в межах 100-110), з’являється легкість руху, бадьорість, ясність розуму, зникають хронічні захворювання, скорочується частота серцебиття (навіть до 40 ударів за хвилину), зростає можливість затримки дихання.
• запалення товстої кишки;
• запалення тонкої кишки;
• гастрит зі зниженою кислотністю;
• виразка шлунка і дванадцятипалої кишки.
Зелень: петрушка, кріп, селера.
Трави: кропива, подорожник, кульбаба, м’ята, тисячолисник, лобода.
Листя та гичка: берези, липи, ясена, смородини, малини, суниць, буряка, моркви, редиски.
Овочі та бобові: огірки, кабачки, гарбузи, редиска, топінамбур, ріпа, буряк, морква, капуста, горох.
Зернові: пшениця, ячмінь, зелена гречка. Горіхи: лісові, волоські, фісташки, кедрові, мигдалеві.
Фрукти і ягоди: кавун, диня, яблуко, груша, виноград, слива, вишня, черешня, смородина, суниця, полуниця, аґрус, малина, ожина, калина, барбарис, брусниця, чорниця, абрикоса.
Продукти тваринного походження: жовток курячого яйця, молоко, сметана, масло, мед.
Приправи: олія соняшникова, олія оливкова, сіль морська.
Напої: вода, свіжі соки.
400 г яблук, 50 г винограду або родзинок, 400 г овочів, 50 г зеленого горошку, 20 г соняшникової олії. Такому набору продуктів відповідає приблизно 1 000 кілокалорій, 20-30 г білків, 20-30 г жирів і 100-150 г вуглеводів.
Було б добре у статтю на Вікі додати посилання на базові статті з харчування: Термоядерний хліб аріїв, Друзі і вороги... та інші.
Освячуйся! Озброюйся! Плодися!
Comments
Було б добре у статтю на Вікі додати посилання на базові статті з харчування: Термоядерний хліб аріїв, Друзі і вороги... та інші.
Освячуйся! Озброюйся! Плодися!
Важлива інформація! Охоплено основні аспекти. Дякую.
Деякі зауваги:
Слова "спричиняє", "наслідки" мають негативний відтінок, тобто їх варто вживати тоді, коли йдеться про щось негативне. Рекомендую замінити їх на "зумовлює", "результати", тобто "результати сироїдіння" і "сироїдіння зумовлює лікувальний ефект".
Творімо разом мову Сенсар!
Наслідок має нейтральний відтінок. Так само, як і результат. Тільки "результат" походить від слова result. В даному контексті вони обидва не точно відображають зміст написано. Тому змінив дещо на інше.
Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)
У нашій мові нема таких нормативних словосполучень: хороші наслідки, позитивні наслідки, добрі наслідки. Як правило, слово "наслідки" вживають у негативному змісті, також, згідна, воно може бути нейтральним.
Творімо разом мову Сенсар!
У кого є досвід тривалого вживання пастернаку?
https://t.me/ETEPHET
Мені здається, що список продуктів досить обмежений, насправді, ми вживаємо більше. Із бобових я пророщую маш і ще хочу спробувати нут. Заморських фруктів теж більше. А що з сирих продуктів не рекомендується і чому? Яєчний жовток можна варити чи лише сирий? А сири?
Все починається з Любові.
Береза, липа, подорожник, лобода, кульбаба, ясень..., - то можна було і голодомор пережити?
Все починається з Любові.