Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Блоки живлення 24В для світлодіодних стрічок: як вибрати та розрахувати потужність

Світлодіодні стрічки стали невід'ємною частиною освітлення, надаючи чудові можливості для створення яскравих та ефективних світлових рішень. Однак перед тим, як розпочати використання світлодіодної стрічки, важливо правильно розрахувати її споживану енергію та вибрати відповідний блок живлення напругою 24В. У цій статті ми розглянемо ключові кроки вибору та розрахунку потужності блока живлення для світлодіодних стрічок.

Розрахунок споживаної потужності

Перед тим, як розпочати використання світлодіодної стрічки, потрібно визначити її споживану енергію на кожен метр (Pм, Вт/м). Це значення можна знайти в технічних характеристиках стрічки або у постачальника.

Визначення загальної потужності

Помножте споживану енергію на метр (Pм) на загальну довжину стрічки в метрах (L), щоб отримати загальну споживану потужність світлодіодної стрічки.
Pзаг = Pм × L

Врахування запасу потужності

Для забезпечення надійної роботи та збільшення терміну служби світлодіодної стрічки важливо додати запас потужності. Помножте загальну потужність на коефіцієнт запасу (Кз), який зазвичай приймається як 1,25, щоб отримати остаточне значення споживаної потужності блока живлення.
Pзаг = Pм × L × Кз

Приклад розрахунку

Припустимо, що світлодіодна стрічка має споживання 5 Вт на метр (Pм = 5 Вт/м), і загальна довжина стрічки становить 10 метрів (L = 10 м).
Pзаг = 5 Вт/м × 10 м × 1,25 = 62,5 Вт

Де придбати блоки живлення 24В

Необхідність придбання блока живлення 24В можна задовольнити в інтернет-магазині Modern Light. Тут ви знайдете широкий асортимент блоків живлення, які підходять для світлодіодних стрічок, а також інші продукти для освітлення.

Висновок

Правильний розрахунок та вибір блока живлення 24В для світлодіодних стрічок - запорука ефективної та довговічної роботи вашого освітлення. Дотримуйтеся вказаних вище кроків, щоб забезпечити оптимальне живлення та зробити свою світлодіодну стрічку джерелом яскравого та довговічного світла.

Наші інтереси: 

Корисні поради.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вгору просування – без краплі вагання!

Динаміка демосів: стартап, ріст, розмноження, омолодження – дороговказ для Aryan Softwerk

Для досягнення режиму керованої молодості – «вічного життя» – демос має бути досить численним. Тож йому треба кількісно зростати, але зростати не механічно, а органічно – як жива істота. Аналогії між...

Останні записи