Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 16
  • Переглядів: 16

"Будьте готові до незалежності!" – лідер ойрат-калмицького народу закликав народи РФ створювати свої народні армії

Батир Боромангнаєв (Batyr Boromangnaev), один з лідерів Конгресу ойрат-калмицького народу, під час акції 28 травня біля будівлі ООН закликав створювати на територіях РФ народні армії для боротьби з Москвою.

Ідея розчленування РФ на 30-40 незалежних держав сьогодні здається реальною, як ніколи. Йдеться тепер не тільки про шлях мирного "розлучення" областей/країв/республік РФ до "нам потрібно готувати свої армії, щоб на рівних говорити з Москвою". 

Батир Боромангнаєв – заступник голови конгресу ойрат-калмицького народу, органу, що координує чуулгани – народні з'їзди національних активістів, що проходили в Елісті з 2015 року. Сьогодні частина членів конгресу перебуває в еміграції, інші залишаються в Росії й продовжують зазнавати переслідувань. Керівництво організації називає конгрес єдиним легітимним представницьким органом калмицького народу. У жовтні 2022 року він опублікував декларацію про незалежність Калмикії.

 

Наші інтереси: 

Створення декількох десятків суверенних держав на території РФ в результаті розпаду цієї потворної імперії дасть нарешті спокій Україні.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи