Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Цього року кожен охочий українець зможе взяти участь у розробці реальних проектів для NASA

Світ:

23–24-го квітня 2016-го року в Києві вперше пройде перший NASA SpaceApps Challenge — хакатон, на якому українці працюватимуть над актуальними завданнями космічних експертів.

NASA SpaceApps Challenge, до якого Україна приєдналася вперше, проводиться з ініціативи програми Національного агентства США з аеронавтики і дослідження космічного простору NASA Incubator innovation programm.

Хакатон організували ентузіасти за підтримки спонсорів. «Ми прагнемо створити українське космічне співтовариство для просування України як повноправної космічної держави з величезним новаторським потенціалом», — заявив організатор і один з менторів київського NASA SpaceApps Challenge Андрій Бегунов.

Взяти участь в хакатоні можуть інженери, розробники, дизайнери, підприємці, робототехніки, аналітики з обробки великих даних, фахівці та студенти. Ніяких спеціальних вимог до учасників не пред'являють. Іногородні можуть брати участь у будь-якому з обраних проектів віртуально — через інтернет.

Завдання 2016-го року охоплюють такі теми, як аеронавтика, космічні станції, подорожі на Марс, планета Земля, Сонячна система і далекий космічний простір, технології.

Список завдань опубліковано на сайті ініціативи NASA SpaceApps Challenge. Розробники зможуть використовувати API для доступу до найрізноманітніших даними NASA.

Результатами стануть працюючі прототипи, які оцінюватиме київське журі. У його складі — вчені та відомі діячі космічної галузі України: Леонід Каденюк, Клим Чюрюмов і Анатолій Відьмаченко, а також ментори із різних сфер.

Журі визначить три найкращі проекти. Два номінують на міжнародний конкурс, у рамках якого експерти NASA визначать переможців у спеціальних категоріях. Проекти учасників і вихідні коди NASA опублікує.

NASA SpaceApps Challenge вперше відбувся в 2012-го році. У 2015-му році в хакатоні взяло участь майже 14 000 учасників з 133 міст планети: для вирішення завдань, підготовлених фахівцями NASA, учасники створили 950 проектів. У 2016-му році про свою участь у всесвітній події заявили 180 міст з усього світу, в тому числі Київ і Кіровоград.

Наші інтереси: 

Україна має бути високотехнологічною державою, розробляти і продавати високі технології, а не метал чи зерно. Тим більше, що для цього є всі підстави. Тільки волі немає, бо нинішньою державою Україна правлять торгаші, які просто торгують Україною, не думаючи про майбутнє і не маючи жодної стратегії.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Срібна монета (срібленик) Володимира Великого з гербом «Лебідь» на зворотній стороні

Ельфи Ісуса Хреста та їх символіка на гербі української ультранації (аудіо)

Лебідь – це справжня назва державного герба України. Найважливіше, що це символ ельфійської трансформації. Символ-магніт. Магічний символ української ультранації!

Останні записи