Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 35
  • Переглядів: 35

Генерал-майору Міноборони повідомили про підозру у заволодінні службовою квартирою в Києві шляхом шахрайства

Категорія:

НАБУ і САП повідомили про підозру колишньому співробітнику Головного управління розвідки Міністерства оборони, генерал-майору Олексію Бакуменку у заволодінні службовою квартирою в Києві шляхом шахрайства під час воєнного стану.

minoborony.jpg

Будівля міністерства оборони України

Бакуменко у період проходження військової служби разом зі своєю дружиною Оксаною мали дві квартири в Києві площами 35 і 41,6 квадратних метрів. Попри це, у 2018 році підозрюваний ініціював питання про надання йому службового житла. 6 квітня 2018 року йому надали це житло. У 2021 році Бакуменко захотів приватизувати службову квартиру, для чого розлучився з дружиною, а в грудні 2021 року подарував їй свою частку в одній з квартир, пише «Слово і діло»

Таким чином генерал-майор створив видимість відсутності у нього житла для приватизації квартири, а сам продовжував спільно проживати з дружиною попри розлучення. В грудні 2021 року Бакуменко подав рапорт про взяття його на облік військовослужбовців, які потребують поліпшення житлових умов, після чого його поставили на такий облік. 13 лютого 2022 року підозрюваний попросив надати йому службове житло, а 23 лютого 2022 року його прохання задовольнили. 

Потім, 13 жовтня 2022 року, Бакуменко звернувся до відповідного органу з питанням приватизації службової квартири. 4 листопада він отримав свідоцтво про право власності на цю квартиру. 17 листопада житло остаточно приватизували. 

За таких обставин, генерал-майор Бакуменко підозрюється у заволодінні квартирою ринковою вартістю 3 835 152 грн шляхом шахрайства, вчиненого в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 410 ККУ). Також його підозрюють у неподачі декларації за 2021 рік у визначені строки (ст. 366-3 ККУ). 

19 березня Вищий антикорупційний суд застосував запобіжний захід у вигляді застави розміром 908 400 грн до Бакуменка. На нього також поклали такі обов'язки: не відлучатись із міста Києва та Київської області без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання; утримуватися від спілкування з низкою осіб; не відвідувати місця, у яких розташовані ГУР МО та підпорядковані йому військові частини (військові організаційні структури); здати на зберігання закордонні паспорти. 

26 березня Апеляційна палата ВАКС зменшила розмір застави до 242 240 грн. 

У 2018 році Бакуменка в ЗМІ називали виконавчим директором ГУР Міноборони, а до того він обіймав там посаду начальника 1 управління 4 департаменту. Також він подавав декларацію як військово-повітряного аташе при посольстві України в Білорусі. 

Згідно з декларацією Бакуменка за 2022 рік, його дружина мала готівкові збереження: 50 тисяч доларів і 12 800 євро. 

Нагадаємо, судді та поліцейські також приватизують службове житло, вигадуючи способи приховати власне.

Наші інтереси: 

Як паркетні генерали Міноборони користуються державним забезпеченням, на що держава витрачає ресурс. Вже навіть не дивуюся, бо бачу, що кошти держбюджету йдуть зовсім не туди, куди потрібно, а усі ці так звані держслужбовці та "воїни тилу", що сидять на шиї держави, не соромлячись, під час війни вичавлюють з державного бюджету собі все, що можна, і навіть, що не можна. Потім ловлять якусь дрібну рибку і кажуть, що побороли корупцію!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Щасливі приязні, бо вони успадкують Землю

Чеснота приязності та ельфійський реактор – другий крок до вічного життя та опанування планети Земля

Євангельська концепція палінгенетичного реактора об’єднує надлюдську самореалізацію, соціальну взаємодію та трансформацію людства. Щасливі скромні та приязні, бо вони опанують Землю.

Останні записи