Почнімо зі слова «день», литовською «diena», латинською «dies», англійською «day» (дей), іспанською, каталонською і португальською «dia» (дія). Що воно означає? День – це час, коли треба діяти. Це слово чоловічого роду – і це додатково вказує на активність, експансію, відкриття нового.
В арійській традиції день триває 9 годин – з 9 до 18 години. Апофеозом дня є по́лудень – час найвищого стояння Сонця над горизонтом, який відповідає 12-й годині дня за місцевим часом. Після 18-ї години починається тригодинний вечір – перехідний період до ночі.
А що означає слово «ніч»? Це слово жіночого роду, що наголошує на аспектах гармонізації, заспокоєння, пасивності. Ось як це слово звучить іншими мовами: хорватською «noć» (ноч), англійською «night» (найт), іспанською «noche», литовською «naktis», німецькою «nacht».
Ніч (ноч) – це антонім слову «день». Відтак Ніч – це час, коли НІЧого не треба робити. Як кажуть на Західній Україні, «ніц не робити» (діалектизм «ніц» означає «нічого»). Хоча б тому, що коли НІЧ, то НІЧого не видно.
В арійській традиції ніч триває 9 годин – з 21 до 6 години. Далі починається тригодинний ранок – перехідний період до дня – часу, коли треба діяти.
На основі наведеної вище етимології (науки про істинні значення слів), можна сформулювати головне арійське правило оздоровлення: Їсти вдень, спати вночі.
Учасники дискусії:
Повне відео: Середній клас – рушій перетворень. «Гартленд: тут і тепер», епізод 2. Епізод 2
Обговорення і посилання на сайті "Народний Оглядач"
Пояснюючі статті:
Вписуємося у природні ритми, підвищуємо власну ефективність.
Добрий вечір, громадо ! А що робити, коли мусиш працювати у нічну зміну ? ... Таких професій багато, і без них не обійдешся ... Яка буде думка на рахунок цього ?
Історія має властивість повторюватись...
Коментарі
Добрий вечір, громадо ! А що робити, коли мусиш працювати у нічну зміну ? ... Таких професій багато, і без них не обійдешся ... Яка буде думка на рахунок цього ?
Історія має властивість повторюватись...
Радіймо, пане Іван!
Бажано і можна не їсти вночі, навіть коли доводиться працювати. Це мій власний досвід. До тридцяти я ів в нічних змінах так, як і всі оточуючи. А після тридцяти потихеньку подолав інстинкт отари, навіть в шахті вже не їв. Краще поспати, якщо є можливість. А зараз і вдень на роботі не їм.
З настанням постіндустріальної формації більша частина нічних змін зникне Іна даний момент можна ліквідувати на деяких виробництвах ніяні зміни але власники їх зарахені бацилою несиримного збагачення