Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 139
  • Переглядів: 148

«Надання дозволу на використання Україною зброї» для оборони за межами її території вже дратує – Валерій Чалий

Категорія:

Складається враження, що хтось спочатку «питає дозволу» в Москві, а потім надає Україні. Сподіваюся, помилкове… Українців вбивають прямо зараз, коли немає жодних дозволів, які б призвели до ескалації. З України хочуть зробити закритий полігон?

230620valeriychalyy.jpg

Валерій Чалий
Вале́рій Олексі́йович Ча́лий (нар. 1 липня 1970, Вінниця) – український політик, дипломат, громадський і державний діяч

Про це у своєму дописі на Фейсбук пише дипломат Валерій Чалий і зауважує, що заборона у використанні наданих у повній відповідності до міжнародного права й правил експортного контролю озброєнь за межами території України лише підтверджує, що з України хочуть зробити закритий полігон…

"Сподіваюся, мої занепокоєння перебільшені й ми побачимо превентивні удари по скупченню того російського атакуючого угрупування, яке зараз збирається (за словами Президента України Володимира Зеленського) на кордонах України за 90 км на північний захід від Харкова", – пише Чалий.

Тим часом міністр оборони Швеції Пол Йонсон у коментарі Hallandsposten сказав, що Україна може застосувати шведську зброю проти цілей у РФ.

"Україна піддається неспровокованій і незаконній агресивній війні з боку Росії. Згідно з міжнародним правом, Україна має право захищатися військовими діями, спрямованими на територію противника, якщо вони відповідають законам війни. Швеція підтримує міжнародне право та право України на захист", – сказав Йонсон.

Видання закликає шведський уряд працювати над тим, щоб переконати в цьому інших союзників.

Наші інтереси: 

Розуміємо, що ми стоїмо на порозі нової фази війни. Аналізуємо ситуацію.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи