Гідрографічний корабель HMS Echo був направлений в Чорне море на початку грудня, після того, як Росія 25 листопада захопила три корабля військово-морських сил України і їх екіпажі в районі Керченської протоки.
Міністр оборони Великобританії відвідав легкоозброєний корабель в порту Одеси. Він наголосив, що присутність британського корабля свідчитиме про підтримку України в її протистоянні з Росією.
“За HMS Echo підуть і інші британські кораблі, тож британська військова присутність в Чорному морі стане постійною”, – зазначив міністр.
Вільямсон наголосив, що Росія та російський президент Путін мають зважати на міжнародні закони та норми, і пообіцяв добиватися повернення захоплених українських моряків.
Також британський міністр вийшов в море на малому українському артилерійському бронекатері і відвідав в порту Одеси британський військовий корабель HMS Echo.
Потужна підтримка України.
Британія має найбільший у світі досвід морської справи. Кращих учителів годі й шукати.
Все, що робиться з власної волі, – добро!
Коментарі
Це дуже серйозна підтримка України, і не менш серйозне попередження для Путіна!
Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!
Британія має найбільший у світі досвід морської справи. Кращих учителів годі й шукати.
Все, що робиться з власної волі, – добро!
Знана імперська традиція - топити свій імперський флот! )))
Будемо чекати, що історія повториться саме в цьому:
([url=https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C...Кримська_війна_і_її_наслідки]Кримська війна і її наслідки. [/url]Вікіпедія)
"Українські кораблі заблоковані затопленими суднами в озері Донзулав" (Відео. 21 березні 2014 р.).
"Хто і навіщо знищив Чорноморський флот?" (17–19 червня 1918 року в Новоросійську за наказом голови Раднаркому РРФСР Владіміра Ульянова-Лєніна було затоплено частину кораблів Чорноморського флоту)
(Верстюк В.Ф. АНТАНТИ ВІЙСЬКОВА ПРИСУТНІСТЬ НА ПІВДНІ УКРАЇНИ [Електронний ресурс] // Енциклопедія історії України: Т. 1: А-В / Редкол.: В. А. Смолій (голова) та ін. НАН України. Інститут історії України. - К.: В-во "Наукова думка", 2003. - 688 с.: іл.. – Режим доступу: http://www.history.org.ua/?termin=Antanty_vijskova (останній перегляд: 26.12.2018))
П.С. Варто, мабуть, опублікувати у блогах... Га? ))
"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)
Варто написати історичну розвідку!
Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!