Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 17
  • Переглядів: 18

Україна починає будувати свій власний багатофункціональний літак-винищувач

15 березня президент України Петро Порошенко заявив, що оборонно-промисловий комплекс країни буде розробляти власний багатофункціональний винищувач з двома двигунами. "Ми скоро зможемо створити наш власний двигун для літака-винищувача", - сказав він.

Ця заява була зроблена в ході візиту Порошенка на державне підприємство "Машинобудівне конструкторське бюро Прогрес імені Івченка", що у Запоріжжі. Майбутній український винищувач буде використовувати вітчизняні двигуни і авіоніку. Літак буде оснащений парою АІ-322F двигунів, але авіоніка винищувача буде як західних, так і українських виробників, повідомило Jane's.

Як пише Gazeta.ua, про необхідність створити вітчизняний "легкий бойовий літак" близько року тому говорив президент Порошенко. Це б дозволило Українським Військово-повітряним силам зменшити залежність від російських винищувачів, які дісталися країні у спадок після розпаду СРСР.

Двигуни будуть оснащені цифровою системою, яка дозволить керувати ними в автоматичному режимі. Вага одного двигуна – близько 560 кг.

Літак виконуватиме функції як легкого штурмовика, так і розвідника з бойовим навантаженням 3000 кг. Максимальна швидкість польоту 1040 км/год, максимальна висота становить 14 000 метрів, оперативна дальність 780 км, пише defence-blog. Літак може нести озброєння, підвісні паливні баки, розвідувальне обладнання та засоби радіо-електронної боротьби, включаючи радіолокаційні перешкоди та інфрачервону протидію.

Наші інтереси: 

Україна створює нову сучасну військову техніку! Виробництво власних бойових літаків дасть імпульс для розвитку й цивільної авіації. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Людина – втілена божественно-духовна сутність

Чи треба любити ворогів, або 5 проявів сили, що відрізняють людину від людиноподібної тварини – Нагірна проповідь

Стратегія палінгенезії полягає не в тому, щоб поборювати старий світ, а в тому, щоб використовувати його як ресурс для власного розвитку. Чеснота милосердя дозволяє вчитися у ворогів і...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Валерій Швець.
0
Ще не підтримано

Слава Україні!

Коментарі

Зображення користувача Валерій Швець.
0
Ще не підтримано

Слава Україні!