Чи може держава функціонувати як технологічний стартап? Чому корпоративні футболки стають аналогом національного одягу, а алгоритми – новою зброєю у війні? У цьому епізоді обговорюємо революційну книгу Алекса Карпа "Технологічна республіка", яка пропонує радикальне перезавантаження державного устрою. Дізнаєтесь, як Palantir допомагав Україні, чому успішні IT-компанії називають "маленькими націями" і як Україна може стати полігоном майбутнього. Чи загрожує технократія демократії, чи стане вона її новим виміром? Приєднуйтесь до дискусії про державу, де бюрократів замінюють інженери, а суспільство будується знизу вгору. Слава націям світу!
Геннадій Балашов, який зараз живе в США, в інтерв’ю каналу «Анексія» 30 березня 2025 р. висловлює думку, що Сполучені Штати планують здійснити глибоку трансформацію України, усунувши теперішню паразитичну верхівку та запровадивши модель, подібну до відносин США з Саудівською Аравією.
Ніколи не називайте москалів нацистами, тобто націоналістами. Вони завжди були шовіністами. Шовінізм є рішучим запереченням націоналізму. Звідси органічна ненависть Московії до націоналізму. Апофеозом цієї ненависті стала війна проти України з метою її денацифікації, тобто ліквідації політичної незалежності та етнічної самобутності. Протидіяти денацифікації може лише нацифікація.
Держава-стартап: майбутнє за спільнотами з футболками замість паспортів – Технологічна республіка (подкаст)
США в Україні усунуть паразитичну верхівку, створять паралельну економіку та реалізують модель Саудівської Аравії – Геннадій Балашов
Наша нацифікація недостатня: як протидіяти денацифікації (+аудіо)