У попередніх статтях ми з’ясували, що творення стартапу передбачає проходження чотирьох фаз:
1. ЗАХОПЛЕННЯ (любов). Виявлення свого істинного бажання, постановка нової мети. Оскільки новизна – це завжди щось незвідане, то можна сказати, що визначення мети відбувається в мороці невідомого.
2. ІДЕЯ (надія). Формулювання чіткого бачення способу досягнення мети. Йдеться про те, щоб висвітлити шлях до мети і подолати навколишній морок.
3. ПРОТОТИП (віра). Створення організаційної структури, вмикання енергетики перемоги і практичний рух до мети. На цьому етапі вже існує ясне бачення мети і віра в її досягнення.
4. СТАРТАП (мудрість). Створення зерна, яке самостійно росте, розмножується і дає щедрий урожай. З погляду стартап-культури, метою (продуктом) є не плоди, а дерево, яке самостійно родить ці плоди.
Описана чотиритактова модель відповідає чотирьом порам року, адже
1. Зима – стан відносного мороку, бездіяльності, депресії.
2. Весна – стан пробудження, коли світло перемагає темряву.
3. Літо – апофеоз сонця і буяння природи.
4. Осінь – збирання плодів, отримання урожаю.
Для відображення кожної фази стартап-процесу корисно використовувати метафори пір року, наприклад, ось це «зима» чи «весна» стартапу, а це його «літо» або «осінь». Такий підхід дозволяє «сіячам» (тобто творцям стартапів) краще зрозуміти, на якому етапі вони перебувають.
Для глибшого усвідомлення доцільно використати рунічну символіку.
Як бачимо, кожна з чотирьох фаз стартап-процесу відповідає певній порі року і позначається відповідною руною. Зміст кожної руни чітко відповідає змісту своєї фази, а кількість елементів руни – порядковому номеру фази.
Запропонований стартап-календар є реконструкцією первинного арійського календаря, заснованого в часи Ноя. Цей календар був важливим чинником високого динамізму Трипільської цивілізації протягом трьох тисячоліть.
Стартап-календар спрямовує спільноту на постійне творення нового і енергійне досягнення самостійно встановлених цілей. Це дозволяє уникнути застою, який неминуче веде до враження паразитами і деградації.
З іншого боку, постійне спрямування на досягнення нового дозволяє генерувати для себе сприятливі події. Адже якщо ти не створюєш собі події, то їх для тебе створюють інші. Все, що робиться з власної волі, – добро!
Wardruna - Algir - Stien Klarnar
Пізнаємо давню арійську традицію, творимо нову.
Коментарі
!
"3. Руна Соул (сонце, перемога) нагадує блискавку. Руна перемоги, могутності і цілісності. Нероздільна єдність Сили і Потуги: «того, що веде» і «того, що діє». Вона позначає перемогу людини у внутрішній духовній боротьбі, що дає їй надійні підстави для перемоги у боротьбі зовнішній. З погляду стартап-культури руна Соул (сонце) означає формування організації, яка точно знає, що робить, і переконана в перемозі. Три відрізки зображення руни вказують на третю фазу стартап-процесу (літо). Головне свято – Купало (скупчення, об’єднання, організація)."
Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!
Перша - вісь (контакт).Друга- початок руху в творчому напрямку. Третя - резонанс досягнуто енергія примножена і множиться. Четверта- рух в сторону творчості та дематеріалізація зайвого(рух в іншу сторону). Мені так бачиться. Хоча запропонований варіант більш поетичний.
Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.
Руна "Соул" (блискавка) символізує синергію між членами організації.
Очищення від зайвого та його утилізація відбувається на першій фазі (взимку) і на початку другої (навесні). Так, місяць лютий цілком присвячений цій справі: "фебруаріс" - очищення. Очищення триває до Паски (Арійського Нового року).
Все, що робиться з власної волі, – добро!
"Для глибшого усвідомлення доцільно використати рунічну символіку."
"Я букви пізнав, мовлення є скарбом, живіть дзвінко, земля, що є вісь, гори, вогонь, вода". Вишиванка, писанка, давня трипільська кераміка - рунічна мова?
Радіймо! Тільки шляхом творення сьогодення, майбутнє вітаємо чистотою, світлом перемагаємо!
Взагалі, було б на краще аби символи були логічними не тільки в абетці а і у науках математика ,хімія ,фізика ,механіка... Якщо символи у абетці та науках входять у протирічча, в алогічність то потрібно шукати помилки у понятійній базі, світогляді. Або створювати нову власну опираючись на досвід і усвідомленні знання.
Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.