День весняного рівнодення є початком астрономічної весни у Північній півкулі. У цей час тривалість світлового дня дорівнює тривалості ночі. Далі дні стають довшими, а ночі – коротшими.
У цей день Сонце буде сходити точно в точці сходу і заходити точно в точці заходу – тобто воно знаходиться під і над горизонтом однаковий час, тож день дорівнює ночі.
- Так у вас що, два Різдва? - Ну да, два Різдва у нас… - А чого? Що символізує друге Різдво? - Те саме, що й перше. Сначала у нас Христос рождається, як обично, як у всіх… Ну а потом через два тижні...
Щоб виробити нову звичку потрібно три тижні, а щоб позбутися шкідливої – удвічі більше. Цей принцип символізують числа 21 і 40. В ідеальному випадку протягом року можна виробити 16 чеснот і позбутися...
Гобіти – це початковий рівень української гри в нову цивілізацію. Той, хто вийшов на цю зовнішню орбіту аріянського Сонця, негайно починає прискорений саморозвиток і схоплює удачу.
Справжніми знаннями є ті, які ми пам’ятаємо. Для того, щоб календар Гартленду постійно жив у нашій свідомості і щодня наближав нас до високої мети, треба знати його напам’ять.
Свято Гартленду – це символічне Сонце, навколо якого обертаються 16 планет ритуального календаря Золотої ери. Правильний календар є головним інструментом організації нової державної системи.
Хай виконання цієї ритуальної ролі принесе нам і всій Україні розвиток, гармонію і процвітання! Свято організатора-господаря відзначаємо у другу неділю липня.
Якщо організація реалізує стратегію тривалістю один рік, вона розробляє план-графік. А що як стратегія розрахована на сто років? Тоді треба розробляти ритуальний календар.
Реконструкція первинного календаря Трипілля в контексті стартап-культури приводить до ідеї самореалізації шляхом багаторазового виконання чотирьох ролей – учень, вчитель, організатор, державник.
Свята запропонованого календаря в цілому збігаються з уже існуючими святами, пояснюють їх і уточнюють. Це говорить про те, що йдеться про наближення до реконструкції первинного календаря Ноя–Рами–...
Пропонується реконструкція первинного арійського календаря, який був важливим чинником високого динамізму Трипільської цивілізації. Він спрямовує спільноту на постійне творення нового і енергійне...
Головним чинником творення нового Звичаю і його метафізичним каркасом є система ритуалів. Фундаментом нового ритуального календаря є чотири пори року і спрямованість на розвиток стартап-культури.
У четвер 22 березня 31 року Ісус Хрестос і Його учні відсвяткували Новий рік. Звертає увагу творчий і невимушений підхід Ісуса до виконання ритуалів. Беремо приклад!
День весняного рівнодення настане 20 березня о 23:25