"Я, як і раніше, впевнений, що українські сили витіснять російські війська за лінію 23 лютого до кінця цього року. До середини наступного літа українські військові контролюватимуть Кримський півострів", — сказав Ходжес в інтерв'ю Renew Democracy Initiative, пише Велика епоха.
Генерал сказав, що війна в Україні вступає в нову фазу, і вказав на три події останніх тижнів, які свідчать про це — часткова мобілізація сотень тисяч резервістів для російської армії, проведення фальшивих референдумів щодо анексії чотирьох українських областей (Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької) і заздалегідь відомі результати цих референдумів.
"Я думаю, що ці три події вказують на те, що Кремль розуміє, що ситуація погіршується, що у них реальні проблеми", — зазначив Годжес.
Генерал також вважає, що відсутність довіри до режиму в Москві та серйозна корупція в міністерстві оборони Росії визначають цю нову фазу війни.
За словами Годжеса, наказ про мобілізацію був нескоординованим і погано організованим і замість того, щоб викликати патріотичний відгук у цивільного населення, десятки тисяч або сотні тисяч чоловіків втекли з Росії, відчайдушно намагаючись уникнути призову.
Референдуми та подальша анексія українських регіонів використовуються для пояснення захисту вкраденої території та обґрунтування необхідності часткової мобілізації Кремля, сказав генерал, додавши, що Кремль не дбає про будь-яку реальну форму демократії за допомогою цих заходів.
Водночас анексія української території підігріла побоювання, що Росія може виправдати застосування ядерної зброї в Україні. Однак генерал вважає, що ядерна атака малоймовірна, оскільки застосування тактичної ядерної зброї не забезпечить Росії план зі стратегічними можливостями, а скоріше тільки недоліки.
Для того, щоб ядерний удар був вигідний Москві, він має створити можливість для російських військ просуватися через простір, створений ядерною зброєю. Ось тільки сил для цього у Росії не вистачає, вважає Годжес.
Ба більше, Кремль знає, що не зможе застосувати ядерну зброю, не змусивши Сполучені Штати відповісти пропорційно.
Така відповідь може включати знищення життєво важливих російських сил, наприклад, знищення Чорноморського флоту або навіть атаку на російську військово-морську базу в сирійському портовому місті Тартус чи інші важливі російські об'єкти на території України.
Однак Годжес вважає, що хоча Володимир Путін "злий", ні він, ні ті, хто його оточує, не є "самогубцями".
"І я думаю, що зараз, на цьому критичному етапі, дуже важливо сказати тим людям з оточення Путіна, які утримують його при владі: "Послухайте, якщо у вас є хоч якась надія на постпутінське, постконфліктне життя, на повернення до якогось нормального життя, то зробіть так, щоб Володимир Путін не застосував ядерну зброю", — додав генерал.
Слухаємо, аналізуємо, прогнозуємо. Віримо у ЗСУ та перемогу.
Прогнози генерала Годжеса досі точно збувалися. Та й вибори у Конгрес вже на носі: Війна в Україні як елемент піар-кампанії корпоративних психопатів (+аудіо)
Все, що робиться з власної волі, – добро!
Коментарі
Прогнози генерала Годжеса досі точно збувалися. Та й вибори у Конгрес вже на носі: Війна в Україні як елемент піар-кампанії корпоративних психопатів (+аудіо)
Все, що робиться з власної волі, – добро!
Хай буде!
Це гарна новина!
У нас є вічність!
Радіймо життю граючи!
Москва і далі буде підвищувати ставки у цій війні. Використання ядерного фактора дуже ймовірне або у разі спланованої аварії на на наших атомних електростанціях, або застосуванням тактичної ядерної зброї. Цей процес може зупинити лише смерть імператора. Тоді все спишуть на нього і Московія спробує повернутись у міжнародне товариство. Втрати України на полі бо за всіма обставинами непорівнянно менші, ніж внаслідок багатьох актів геноциду українців на нашій землі. У нас є Величне майбутнє. У ворога його немає. "Борімося, поборемо, нам бог помагає. За нас правда, за нас сила і воля святая"
Трамп кілька днів тому сказав що українське питання треба вирішувати шляхом перемовин. Подібне говорить Маск. Вони повторюють московські заготовки. Трамп точно не є на боці України, це вже очевидно.
Там тепер жорстка передвиборча боротьба, в якій республіканці та демократи всіляко критикують одне одного, а проте обидві партії підтримують Україну, тому що її підтримує електорат. І це надовго.
Для зниження рейтингу республіканців, демократи просувають вигадки, що ті не підтримують Україну. Поширений метод – виривання фрази з контексту. Наприклад, коли щось сказане жартома, з сарказмом або "в лапках" подається буквально.
Все, що робиться з власної волі, – добро!
В такий спосіб можна виправдати що завгодно
Трамп для України є великою проблемою.
Просто треба брати інформацію з відеозаписів та надійних джерел, а не брехливих ЗМІ.
Все, що робиться з власної волі, – добро!
В чому полягає ця велика проблема Трампа для України? В тому, що він розблокував постачання Україні летальної зброї та зупинив Північний потік?
Все, що робиться з власної волі, – добро!
Ми маємо дбати про наші інтереси. Тому, коли лідер фракції республіканців говорить, що вони будуть скорочувати фінансування війни в Україні це точно не в наших інтересах.
Лідер Республіканської партії в палаті представників Кевін Маккарті розкритикував провал демократів у внутрішній політиці, який вони намагаються компенсувати піаром на війні в Україні. Тому сказав: «Україна важлива, але в той самий час вона не може бути єдиним, чим вони (демократи) займаються, і не може бути чистим чеком» (“Ukraine is important, but at the same time it can’t be the only thing they do and it can’t be a blank check.”).
Йдеться про те, що нині в пакети допомоги Україні демократи, наче в незаповнений підписаний чек, вписують шалені витрати на власні шахрайські програми, включаючи "зелений поворот", боротьбу з кліматом, фінансування африканських країн, заохочення міграції, просування лівої ідеології у сфері освіти тощо.
Загалом республіканці рішуче виступають за допомогу Україні (цього вимагають виборці), але ця допомога має бути впорядкованою і прозорою, без лівацького шахрайства. Саме за це, зокрема, виступає вже відома нам Вікторія Спартц.
Всі висловлювання республіканців про впорядкування допомоги Україні демократи представляють як протидію цій допомозі, що, звісно, є брехнею. Не забувайте, що ленд-ліз ініціювали республіканці, тому цього ленд-лізу нема і не буде – Байден не допустить, адже здійснення ленд-лізу і навіть застосування самого цього слова працюватиме на імідж республіканців.
Все, що робиться з власної волі, – добро!
Коли Трамп виграв президентські перегони, у Кремлі пили шампанське. Складається враження, що Трамп у попередні часи мав якісь стосунки з Москвою, які можуть його скомпроментувати. Путін - це єдиний імператор світу, який має не обмежені, і ніким не контрольовані ресурси для підтримки або купівлі західних засобів масової інформації, лідерів різноманітних партій. Особливо потребують грошей крайнє ліві і крайнє праві через вузькість своєї електоральної бази. Але і лідери впливових партій часто мають символічну офіційну платню за свою посаду.
"Шампанське за Трампа", розрекламоване Жиріновським – це типовий шахрайський трюк за схемою поцілунку Іуди. Така собі операція прикриття. Де-факто Москва щедро фінансувала Клінтонів, а проти Трампа зліпила "Досьє Стілла", яке стало підставою для шаленої антрампівської кампанії протягом всього часу його президентства.
Про «досьє Крістофера Стіла» і шампанське – ФБР і путінська «многоходовочка» проти Трампа - спецоперація з дестабілізації США. Там є посилання на пов'язані статті.
А тут аналітика щодо Трампа і України: Вибори у США листопада 2020 року: рік потому. Наслідки для України та світу – Ярослав Мартинюк (США). Серед іншого (цитата):
"Що стосується України, то Трамп виявився набагато кращим другом України, ніж американська президентська адміністрація за Обами/Байдена, чи сьогоднішня. Незважаючи на те, що риторика Трампа не співпадала з риторикою Байдена, його вчинки виявилися значно прихильнішими до України, ніж це могли собі помислити навіть Обама і Байден. Ось кілька очевидних прикладів:
1) Трамп підписав контракт на 350 ракет Javelin для українських військових, що команда Обами/Байдена відмовилася зробити, побоюючись провокувати Путіна;
2) піднімаючи перед Німеччиною питання фінансування НАТО, він сприяв тому, що бюджет Альянсу збільшився на 300 млрд доларів;
3) оскільки дипломатія не спрацювала, Трамп зупинив будівництво газогону NS-2, погрожуючи Німеччині 35% тарифом на її автомобілі, і цю мову німецькі бізнесмени негайно зрозуміли".
Ми пам'ятаємо й те, що завдяки політиці Трампа різко впала ціна на нафту, а це головне джерело надходжень для Росії і, відповідно, фінансування агресії.
Тут аналітика про ситуацію в США після обрання Трампа: Обамагейт: Злочинна змова проти Дональда Трампа безпрецедентного масштабу.
Все, що робиться з власної волі, – добро!