Арійський Новий рік святкується на весняне рівнодення. У цей час тривалість дня майже дорівнює тривалості ночі. Виникає рівновага і своєрідна «космічна зупинка».
Особливістю нинішньої рівноваги є те, що вона збіглася з глобальною зупинкою, викликаною вірусною панікою і планетарним карантином. Маятник ліберальної глобалізації досяг крайнього положення і починає прискорений рух до постіндустріальної цивілізації.
Це буде цивілізація вільних націй. Тому що головна особливість постіндáстріалу – звільнення людей і народів від індустріального рабства, брехні, уніфікації та сірості. Нас чекає спалах творчості, викриття афер, покарання шахраїв. Паразитам буде погано – і це добре!
Арійський Новий рік традиційно починається 22 березня. Саме тому, слідуючи Арійській традиції, Ісус з апостолами святкували Новий рік 22 березня 31 року. Ця подія також відома як «Таємна вечеря» і «Паска». Слово «паска» означає «перехід» – в даному випадку, йдеться про перехід (передачу естафети) від старого до нового річного кола:
17. Першого дня [нового року] приступили учні до Ісуса й питають: Де хочеш, щоб ми приготовили Тобі Паску? 18. Він відповів їм: Ідіть до такого й такого в місто і скажіть йому: Учитель каже – час Мій близько, у тебе я справлю Перехід з учнями Моїми. 19. Учні зробили так, як їм велів Ісус, і приготовили Паску (Матвій, 26).
Новий рік – найкращий час для ритуального планування майбутнього. Для цього відводиться кілька днів – від 22 до 25 березня і до найближчої неділі – Великодня.
25 – це найпотужніша цифрона Живого Слова. 25 березня 31 року – це день воскресіння Ісуса Хреста.
Щиро вітаю всю спільноту Народного Оглядача з Новим роком!
Бажаю нових звершень, щастя, радості, любові, здоров’я, сили та багатства!
Хай перед нами відкриються нові чудеса Простору волі!
Радіймо, друзі!
Творимо новий світ!
вроджену дитячу цікавість вибивають із нас роки шкільного навчання й клопоти повсякденного життя
Коментарі
Дякую Стратеже!
Також вітаю всіх ближніх-однодумців з Новим роком!
вроджену дитячу цікавість вибивають із нас роки шкільного навчання й клопоти повсякденного життя
Непробивний оптимізм друга Ігора можна порівняти зі Штирлицем у кінці "17 миттєвостей весни".
"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"