Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Як українські пенсіонерки фольклор рятують

Бабусі з хору "Криниця" на Дніпропетровщині зібрали десятки унікальних козацьких пісень. Офіційний Київ просить ЮНЕСКО оголосити українські народні пісні надбанням Всесвітньої культурної спадщини. Відповідний комітет ЮНЕСКО проведить засідання з 28 листопада по 2 грудня.

Учасниці хору зустрічються 27 років поспіль двічі на тиждень. Їх об'єднали українські пісні. Наймолодшій співунці хору 53 роки, найстаршій 82, йдеться у сюжеті Deutsche Welle.

 

Наші інтереси: 

Дніпропетровщина - дивовижний непізнаний край. Ця земля породила арійську расу (Середньостогівська археологічна культура, коли приручили коня), тут зміцнилося козацтво, тут українці були переважною більшістю аж до сталінського Голодомору. Після того і після другої світової війни в результаті політики СРСР з перемішування населення (аби створити "великую общность - советский народ"), цей край зросійщився. Але завдяки народним пісням і традиціям, які укорінилися в цю землю, український дух тут відновиться, свідками чого ми є сьогодні.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Людина – втілена божественно-духовна сутність

Чи треба любити ворогів, або 5 проявів сили, що відрізняють людину від людиноподібної тварини – Нагірна проповідь

Стратегія палінгенезії полягає не в тому, щоб поборювати старий світ, а в тому, щоб використовувати його як ресурс для власного розвитку. Чеснота милосердя дозволяє вчитися у ворогів і...

Останні записи