x
User warning: log4php: Invalid class [\Drupal\fb_instant_articles\DrupalLoggerAppender] given for appender [facebook-instantarticles-transformer]. Class does not exist. Skipping appender definition. в LoggerConfiguratorDefault->warn() (рядок 475 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/vendor/apache/log4php/src/main/php/configurators/LoggerConfiguratorDefault.php).
x
User warning: log4php: Invalid class [\Drupal\fb_instant_articles\DrupalLoggerAppender] given for appender [facebook-instantarticles-client]. Class does not exist. Skipping appender definition. в LoggerConfiguratorDefault->warn() (рядок 475 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/vendor/apache/log4php/src/main/php/configurators/LoggerConfiguratorDefault.php).
x
User warning: log4php: Nonexistnant appender [facebook-instantarticles-transformer] linked to logger [root]. в LoggerConfiguratorDefault->warn() (рядок 475 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/vendor/apache/log4php/src/main/php/configurators/LoggerConfiguratorDefault.php).
x
User warning: log4php: Nonexistnant appender [facebook-instantarticles-client] linked to logger [root]. в LoggerConfiguratorDefault->warn() (рядок 475 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/vendor/apache/log4php/src/main/php/configurators/LoggerConfiguratorDefault.php).
x
Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Зеленський переміг не завдяки соцмережам, а агітація за нього розповсюджувала фейки - дослідження

Під час передвиборчої кампанії агітація за Володимира Зеленського широко використовувала фейки і конспіративні теорії, і стилістично це нагадувало російську пропаганду із залученням «фабрики тролів». 4 із 6 найпопулярніших негативних меседжів про Порошенка були фейковими.

Про такі висновки йдеться у дослідженні Центру контент-аналізу, повідомляє Детектор медіа.

73% голосів, які отримав Володимир Зеленський за результатами виборів можна пояснити телевізійним, а не онлайновим впливом.

«Прихильники обох кандидатів опублікували майже рівну кількість постів [у соцмережах] – ця пропорція (50:49) дуже відрізняється від результатів голосування (24:73). І це спростовує одразу два стереотипи про роль соцмереж у нинішній кампанії», - йдеться у дослідженні.

Пполовина передвиборчих постів у соцмережах від прихильників Зеленського (які мали хоч один коментар), лишалася без коментарів опонентів. Це створювало «інформаційні бульбашки», які змушують користувачів вірити у фейки. Натомість тільки третина постів прихильників Порошенка залишилась без коментарів іншої сторони.

Дослідження також показало «закінчення ери лідерів думок». Основний інструмент таких користувачів - достатньо довгі тексти. Роль лідерів думок була дуже вагомою у 2013-2015 роках, і зараз вони забезпечили команді Порошенка 80% всіх взаємодій з політичними дописами.

Натомість команда Зеленського спрямувала зусилля перш за все на користувачів, які не звикли читати топ-блогерів і потрапили до Facebook після блокування російських соцмереж, а тому успадкували тамтешній формат спілкування: або постити багато розважального контенту, або ж уникати публічності і висловлення особистих думок. 

Для них команда Зеленського замість довгих блогерських текстів використовувала картинки і розганяла їх через групи у месенджерах і регіональні ФБ-групи підтримки кандидата.

«Взагалі, маніпуляції на користь Зеленського відбувалися цілком у "російському" стилі. Коктейль із фейків та конспірологічних теорій був дуже схожим на той, що використовувався під час президентської кампанії у США 2016 року. Зокрема, 4 із 6 найпопулярніших негативних меседжів про Порошенка були фейковими або принаймні дуже маніпулятивними. Чого не спостерігалося у критиці Зеленського», - йдеться у дослідженні.

Найважливішим меседжем автори називають поширення на сході та півдні України думки про підготовку фальсифікацій виборів. Серед версій у соцмережах просувалися підкуп, зрив роботи виборчих комісій, використання адмінресурсу, введення воєнного стану, підкидання наркотиків Зеленському.

Дослідивши передвиборчі пости користувачів соцмереж, автори дослідження виявили, що носії ліберальної позиції - прихильники дерегуляції, зменшення податків, ринку землі тощо - в 90% випадків виявлялися прихильниками Петра Порошенка. 

Консерватори – критики ЛГБТ і фемінізму – дещо частіше трапляються серед виборців Порошенка, а їхні опоненти з модерним світоглядом – серед виборців Зеленського. 

Серед патріотично налаштованих користувачів абсолютну більшість – три чверті – складав електорат Порошенка. Але понад чверть «патріотів» публічно підтримали Зеленського.

 

Наші інтереси: 

Зробити висновки і змінити виборче законодавство (щоб голосували тільки зрілі і достойні голосувати виборці). Підтвердження того, що так звана демократія виродилася, що маємо охлократію де-факто. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Срібна монета (срібленик) Володимира Великого з гербом «Лебідь» на зворотній стороні

Ельфи Ісуса Хреста та їх символіка на гербі української ультранації (аудіо)

Лебідь – це справжня назва державного герба України. Найважливіше, що це символ ельфійської трансформації. Символ-магніт. Магічний символ української ультранації!

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

А які науково обгрунтовані "критерії зрілості"?

Давайте обговоримо!?

Цитата:
Зробити висновки і змінити виборче законодавство (щоб голосували тільки зрілі і достойні голосувати виборці). Підтвердження того, що так звана демократія виродилася, що маємо охлократію де-факто.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

А які науково обгрунтовані "критерії зрілості"?

Давайте обговоримо!?

Цитата:
Зробити висновки і змінити виборче законодавство (щоб голосували тільки зрілі і достойні голосувати виборці). Підтвердження того, що так звана демократія виродилася, що маємо охлократію де-факто.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

Знайшов кілька джерел. Можна брати в роботу.

Володимир Федько каже:
А які науково обгрунтовані "критерії зрілості"?
Давайте обговоримо!?

Цитата:<blockquote class="bb-quote-body">Зробити висновки і змінити виборче законодавство (щоб голосували тільки зрілі і достойні голосувати виборці). Підтвердження того, що так звана демократія виродилася, що маємо охлократію де-факто. </blockquote>

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

Експертам із соціоніки - "К.Юнг виділив у розвитку особистості стадію індивідуації, яку людина може досягти в процесі духовного росту. Індивідуація – це процес «становлення собою», процес, що задовольняє потребу бути єдиною, цілісною істотою, процес розвитку самості. Рисами здорової, зрілої особистості К.Юнг уважав прагнення до творчості, самовдосконалення, які на думку даного автора іманентно властиві людині і уходять коренями вглиб колективного несвідомого [18]." ([url=http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:85GlrHxAuLsJ:irbis-...(2)__22.pdf+&amp;cd=12&amp;hl=uk&amp;ct=clnk&amp;gl=ua]Г.І. Меднікова Національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди, м. Харків ОСОБИСТІСНА ЗРІЛІСТЬ: СУТНІСТЬ ТА КРИТЕРІЇ[/url])

"...Результати констатувального етапу дослідження засвідчили, що значна
кількість студентів аграрних коледжів (майже 40 %) виявили низький рівень
вихованості соціальної зрілості...." (Школьна Марія Сергіївна
ДИСЕРТАЦІЯ "ВИХОВАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ЗРІЛОСТІ СТУДЕНТІВ АГРАРНИХ КОЛЕДЖІВ У ПОЗААУДИТОРНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ"
, 13.00.07 - теорія і методика виховання. Подається на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук (доктора філософії))

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

Або, ось такі критерії соціальної зрілості:

"Соціальна зрілість найбільш значущий психологічний прояв у суспільстві. Людина, яка досягла соціальної зрілості здатна робити вибір, приймати особисті рішення, бере на себе відповідальність за них, адекватно і успішно взаємодіє з соціумом, в якому живе, адекватно сприймає самого себе, оточуючих. Ця особистість:

1) ясно висловлює свої думки, наміри і бажання, які не суперечать її соціотипу;

2) звертає увагу на сигнали свого Я, тим самим приймає всі свої думки і почуття (особистісний блок – 1, 2, 5, 6 функції);

3) здатна бачити і чути те, що відбувається за її межами, диференціювати це від власних проявів і від проявів середовища (соціальний блок – 3, 4, 7, 8 функції);

4) веде себе по відношенню до іншої людини, як до істоти, окремої від неї і унікальної (контактний блок – 2, 3, 5, 8 функції);

5) розглядає існування відмінностей як можливість отримання нової інформації і дослідження, а не як загрозу або причину конфлікту (соціальний блок – 3, 4, 7, 8 функції);

6) сприймає інших людей і ситуації в контексті, тобто з точки зору того, чим вони об'єктивно є, а не того, якими вона їх хотіла б або очікувала побачити (інертний блок – 1, 4, 6, 7);

7) приймає на себе відповідальність за те, що відчуває, про що думає, що бачить і чує, а не заперечує своїх проявів і не дописує їх комусь іншому (особистісний блок – 1, 2, 5, 6 функції);

8) має навички ведення відкритої комунікації, передачі та сприйняття інформації, з'ясування різночитань між нею самою і оточуючими (контактний блок – 2, 3, 5, 8 функції)."

(Соціальна зрілість і соціальний інфантилізм особистості в соціонічному аспекті)

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

"Низький рівень вище перелічених критеріїв у людини з соціально особистісною інфантильністю, а високий – у соціально зрілої."

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

"Допомогти проаналізувати особистість з метою виявлення соціальної зрілості або соціального інфантилізму можуть критерії: активність, рефлексія, відповідальність, самостійність, вміння конструктивно взаємодіяти з навколишнім середовищем. Розглянемо деякі поняття.

Активність проявляється в ініціативній участі у суспільно значимій праці, в самовираженні в пізнанні, діяльності та спілкуванні. Пошук способів самовираження і саморозвитку передбачає усвідомлення і прийняття відповідальності за свої рішення, дії та вчинки.

Рефлексія являє собою відстеження людиною цілей, процесу та результатів своєї діяльності, усвідомлення тих внутрішніх змін, що відбуваються, а також усвідомлення себе як особистість, яка здатна змінюватися, суб'єкта діяльності і відносин. Рефлексія − це розуміння, міркування, мислення.

Відповідальність являє собою здатність соціально зрілої людини співвідносити свої індивідуальні можливості, результати своїх дій з необхідними цілями і нормативами.

Самостійність як уміння протистояти впливу інших людей, і рішучість, що виявляється в умінні прийняти остаточне рішення на етапі боротьби мотивів і в умінні реалізувати прийняте рішення.

Конструктивна взаємодія з навколишнім середовищем як уміння особистості зберігати відчуття меж свого Я, експансивно пересуватися в просторі від одного кордону Я до іншого і умінням встановлювати гнучкі, рухливі відносини (межі) з об'єктами зовнішнього світу."

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Виходить, що зрілими можна вважати лише "гомо дуплекс", тобто не більше 5% населення.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Любомудр Мандрівник.
0
Ще не підтримано

Доречи, натрапив на статтю про 5% (на жаль, московським суржиком): https://put-k-uspehu.com/stadnoe-chuvstvo-ili-zakon-5-ti-protsentov/ “Стадное чувство” или “закон 5-ти процентов”

Або "Золотий четвертак" https://svitoch.in.ua/1517-zolotyy-chetvertak.html?utm_source=feedburner&amp;utm_medium=email&amp;utm_campaign=Feed%3A+svitoch+%28Світоч.in.ua+-+Останні+дописи+користувачів%29

Психологічні дослідження дозволили встановити певну закономірність, що дістала назву Достатньо загальної теорії управління (ДЗТУ), або авто-синхронізації. Звучить ця закономірність наступним чином:

Якщо в будь-який спільноті 5% виконуватимуть певні дії одночасно, то інші 95% повторюватимуть ці дії слідом за ними.

Як приклади ДЗТУ, наводяться наступні закономірності, експериментально (!) підтверджені:

якщо в кінському табуні налякати 5% коней і змусити їх бігти в певному напрямі, то решта коней кинеться за ними;
якщо 5% світляків одночасно спалахнуть, то решта спалахне слідом за ними;
якщо в замкненому приміщенні велика кількість людей рухається безладно, але 5% з усієї кількості раптом починає рухатися цілеспрямовано, то решта почнеслідувати в заданому напрямі.
Спробуємо подивитися в цьому світлі на результати президентських виборів 2019 року, які завершилися буквально нещодавно....

"Пізнаймо правду і правда визволить нас!" 

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

А з цього місця детальніше! Будь ласка :-)

Цитата:
Спробуємо подивитися в цьому світлі на результати президентських виборів 2019 року, які завершилися буквально нещодавно....

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!