Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Сергій Тронь звинувачує ЗМІ в необ'єктивності подання інформації

ЗМІ виконують дуже важливу роль в житті кожної людини: висвітлює інформацію, спрямовує український народ. Авжеж, це потрібно робити з відкритістю і правдивістю, людина повинна знати правду! Але чи завжди це так?

Свою власну думку висловив інвестор і бізнесмен Сергій Тронь і сказав, що українські ЗМІ необ'єктивні. На думку бізнесмена, цей факт негативно впливає на розвиток країни в цілому, а також на політичну ситуацію в країні. Адже ЗМІ формують думку великої кількості людей так, як це вигідно невеликій групі олігархів, і це фактично маніпуляція суспільною думкою.

Чорно-білий фільтр ЗМІ

Кожен з нас багато разів бачив, як ЗМІ ніби виділяє одну людину і говорить, що вона дуже погана, її поведінка це брехня і взагалі вона грабує країну. Але в той же час сидить другий чоловік, якого буквально нахвалюють. Наше життя не ділиться на чорне та біле, воно різнокольорове і всюди є світлі і темні відтінки. Як в картині, навіть чорний квадрат - це не чисто чорний лист, є біла рамочка.

Також варто помітити, що ЗМІ дуже часто спрямовує народ робити різноманітні вчинки. Так, іноді бувають добрі справи: суботники, голосування. Правда, багато інформації розраховані на почуття людини, особливо в негативному контексті. Наприклад, щоб вона зненавиділа іншого. Або цей процес може зовсім призвести до національного конфлікту. Сергій Тронь хоче, щоб ЗМІ діяли прозоро і без намірів налаштувати український народ.

Україна повинна бути єдиною, а ЗМІ допомагає в цьому! Зараз же, більшість ЗМІ намагається маніпулювати фактами та використовувати їх в свою користь. Це приводить до неприпустимих наслідків та конфліктів в середині країни. В даний час це не припустимо.

Власний досвід

Сам Сергій не один раз стикався з необ'єктивністю ЗМІ. Про нього писали погані відгуки або взагалі згадували тільки один раз. Все б нічого, але ЗМІ критикували його, навіть якщо це не стосувалось теми або вони не пояснили, що це за людина. В відповідь на це, під такими статтями дуже часто зустрічався коментар «Хто такий Сергій Тронь?». Саме це основний доказ того, що ЗМІ досить не об'єктивні.

Кожен з вас може подивитися інформацію на офіційному сайті Сергія. Це дуже відкрита людина, яка допомагає зробити проекти успішними! Також кожен представник ЗМІ може надіслати електрону заявку, Сергій Тронь обов'язково відповість на всі запитання. Для нього головне, щоб українська преса була чесною і прозорою.

Також читайте статтю: https://112.ua/ekonomika/sergey-tron-podtverdil-namerenie-kupit-bank-rech-mozhet-idti-o-sberbanke-538797.html

Наші інтереси: 

Інформація має бути об'єктивною.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи