Аудіоверсія: Добра новина Арійської традиції. Передмова до третьої редакції книги «Пшениця без куколю» (2022)
Інформації на цю тему було небагато, тому видання 2006-го року зібрало всі доступні нам на той час відомості, включаючи історичний контекст і думки різних дослідників. Окрім того, проблема вставок виглядала незвичною для читача, тому довелося давати багато пояснень і доказів. У результаті книга виявилася доволі об’ємною – вона мала 560 сторінок, була обтяжена цитатами і посиланнями на джерела. Ще більше інформації – 590 сторінок – було зібрано у другій редакції книги, виданій у 2012 році в електронному вигляді: її можна завантажити з сайту «Народний Оглядач» на сторінці www.ar25.org/node/20884.
Нинішнє видання відбувається в набагато сприятливіших умовах. З одного боку, завдяки дослідженням останніх десяти років ми вийшли на доволі цілісне розуміння предмету. Цьому посприяло відкриття давніх джерел з історії Церкви, змістовні дискусії щодо першого видання книги, а також метафізичні практики самовдосконалення. Нині ми перебуваємо на якісно вищому рівні розуміння Євангелія. Це дозволяє нам зосередитися на головному, відтак «Пшениця без куколю» 2022 року є концентратом важливих речей, які справді варто знати.
З другого боку, у 2020 році криза Великого Переходу увійшла в гостру фазу, тож її прояви стають дедалі яскравішими й очевиднішими. Старий світ відверто руйнується, відтак дедалі більше різноманітних спільнот задумується про творення нового світу. Вочевидь, ця справа потребує об’єднаних зусиль, але що може бути універсальною основою для спільної дії?
Що давніша основа, то більше в ній універсалізму. Для європейських народів найглибшою і водночас достатньо дослідженою спільною основою є Арійська традиція, започаткована Трипільською цивілізацією понад 7 тисячоліть тому. Офіційною датою її заснування вважається 5508 рік до нової ери. Йдеться про так зване «сотворення світу», тобто народження «нового» світу, який прийшов на зміну «старому». Датування «від сотворення світу», тобто від початку Трипільської цивілізації, застосовувалося українцями аж до часів Козаччини.
Сучасні традиції будівництва, ткацтва, металургії, рільництва, тваринництва, кераміки, пісенності, обрядовості, символіки, метафізики, естетики і всього способу життя були закладені саме в добу Трипілля. Чи не найкраще Арійська традиція збереглася в Україні – на тій землі, де вона народилася. Відтак сучасні українці в цілому погоджуються з думкою про те, що новий світ можливо створити лише на цій традиційній основі.
Ви запитаєте: А до чого тут Євангеліє? Річ у тім, що «Добра новина» є своєрідним концентратом Арійської традиції. Хто знайомий з українськими звичаями, може легко в цьому переконатися.
Продовження: Арійська традиція в Євангелії: ритуал освячення водою, хрещення, символіка хреста.
Пізнаємо основи Арійської традиції.
Коментарі
Думаю, що цю книгу варто видати під егідою Аріянської Вільної Церкви. Як вам така ідея?
Все, що робиться з власної волі, – добро!
Може це трохи тавтологія: Аріянська і Вільна?
Назва має бути з трьох слів. Слово "Вільна" посилює слово "Аріянська". Проте можуть бути варіанти. Може є ідеї?
Все, що робиться з власної волі, – добро!
Підтримую. Варто було б додати ілюстрації, особливо символіку. Це дуже допомагає розумінню змісту, зокрема тими, хто сприймає образи ліпше за послідовний логічний ряд.
Також налаштовує на сприняття тексту і іншими.
Гарна ідея. Буду це робити в електронних публікаціях, адже тут можна сміло давати кольорові зображення. У паперове видання увійдуть тільки найвиразніші картинки.
Все, що робиться з власної волі, – добро!
Оновлене перевидання це дуже добре, адже приходить такий час, коли ці знання стають все затребуванішими, і все більше людей готові до сприйняття і "перетравлення" викладеної інформації.
Вірність, Шляхетність, Любов.
Видання під егідою Вільної Аріянської цервки, допоки ця церква не існує? Навіть, не знаю, що можна сказати на таке, не образивши автора ідеї...Може, спочатку варто створити саму Вільну Аріянску церкву? А, видання останньої редакції Доброї Новини буде додатковим спонуканням до її швидшого створення.
Якщо прагнеш чуда - створюй його!
Аріянська Вільна Церква – це бренд нашого цивілізаційного проекту. Тому можемо його сміло використовувати там, де це доречно.
Все, що робиться з власної волі, – добро!
Зараз вельмишановний добродІЙ Ігор Каганець цілком слушно використовує слова "Аріянська протоцерква". Слушно - бо саме ці слова відображають існуючий стан речей.
Якщо прагнеш чуда - створюй його!
Важливо створити і впустити Арійську Біблію помістивши наперше місце Добру новину ІСУСА ХРЕСТА,далі очищені Діяння Апостолів очищенні бо сучасних бібліях діяння апостолів покаані раніше ніж дії їх Учителя
Аріянська Незалежна Церква. Це відстроїть її від Християнства
Все починається з Любові.
ЇЇ відстроєння від Християнства відбулося ще в четвертому сторіччі нашої ери...
Якщо прагнеш чуда - створюй його!
1. Дійсно, сьогодні всебільше людей шукає правди. А Ігор, своєю прозорливістю, так давно почав копати цю таємницю !!!
2. Істориків про прадавність України є, але "зв'язковий" з Доброю Новиною - якщо не помиляюся - тільки Ігор.
3. Може доцільно буде ще краще наголосити на тяглість між язичниками, аріянами та хрестиянами. Надто багато українців, наприклад "РУНвіри", ще відкидають Ісуса (як "чужого") - плутанина між фейковою Біблією і Доброю Новиною цьому дуже посприяла. Особисто переконалася в доцільності розжовувати це пояснення, розмовляючи з нашим колишнім знайомим з Дніпра.
4. Видати "Добру Новину" під егідою Аріянської Вільної Церкви вітаю.
Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !
Аріянська Вільна Церква заіснувала з хвилиною, коли з’явилися її Засновник, учні, та спільний світогляд. Це процес, який буде посилюватися, але він уже в дії. Тобто видати під її егідою «Добру Новину» - на мій погляд, цілком слушно.
Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !