Перехід до постіндустріальної формації означає повернення до природи і прихованої в ній мудрості. Для того, щоб виробити правильне ставлення до безнадійно застарілої і наскрізь корумпованої системи, погляньмо на рослинний світ.
– А чому саме рослинний, а не тваринний?
Тому що розвиток народів і цивілізацій подібний на повільний, поступовий, малорухомий і малосвідомий розвиток рослин.
Для рослинного світу стара система – це або перезрілий плід, з якого виростає новий паросток, або перегній, з якого цей паросток бере поживні речовини.
У першому випадку відбувається співпраця нового зі старим – на умовах нового. Зелений паросток допомагає старому плоду перейти до життя за новими правилами, долучає його до нового ладу. Клітини старого плоду не чинять опору, бо це їхній шанс продовжити життя в новій формі. У другому випадку старого плоду вже нема: тут нова рослина просто пускає корені і бере все, що їй треба.
Ось так і в житті. Нова формація допомагає всім бажаючим долучитися до нового світу, ні з ким не сперечаючись і не конфліктуючи. Хто хоче жити – виходить із зони вмирання і долучається до зони росту, хто не хоче – це його справа.
Інститут Міжмор’я – Intermarium Institute – досліджує закони природи і діє згідно з ними. Відтак він сам є частиною природи, а розвиток природи не зупинити.
Інститут Міжмор’я позиціонує себе як структуру, яка допомагає учасникам старої системи скинути кайдани і долучитися до творення нової – постіндустріальної – цивілізації. «Першість проходу – Брама Переходу» (Живе Слово, Цифрона 15).
Нова цивілізація не бореться зі старим світом. У неї є цікавіші справи – вона творить новий світ.
Нова цивілізація не претендує на ресурси старої цивілізації: вони їй просто не потрібні. Постіндустріальна цивілізація сама є ресурсом.
Творимо новий світ за допомогою системи. Всесвіт за нас!
Яскраво. зрозуміло .просто(як на пальцях)пояснено модель переходу.Я хвильку думала (зточки зору математики)-це лема чи аксіома.Це аксіома.боздійснюється природовідповідно.Ідея статті відповідає тезі"Все геніальне -просте"Ідею статті ятвердо засвоїла(привласнила)
Коментарі
Яскраво. зрозуміло .просто(як на пальцях)пояснено модель переходу.Я хвильку думала (зточки зору математики)-це лема чи аксіома.Це аксіома.боздійснюється природовідповідно.Ідея статті відповідає тезі"Все геніальне -просте"Ідею статті ятвердо засвоїла(привласнила)
Як на мене твердження, що постіндустріальна цивілізація сама є ресурсом, позбавляє її суб’єктності. З іншого погляду ресурс - це відновне джерело. Тобто нова цивілізація є самовідновною.
Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)
Так, нова цивілізація є самовідновною.
Вона є гармонійною частиною природи. Тому природа ділиться з нею всім, чим треба, без шкоди для себе.
Нова цивілізація перебуває з природою в синергетичних стосунках, їхня взаємодія посилює обидві сторони.
Гра з ненульовою сумою.
Освячуйся! Озброюйся! Плодися!
Цитата із статті:
"Нова цивілізація не претендує на ресурси старої цивілізації: вони їй просто не потрібні."
Та не все так просто.Ми повинні переробити "важкий крохмаль" на "динамічний цукор" хоча би для енергії на перехідний період.
Вірю в те, що розумію.
Так, під час перехідного періоду ми використовуємо старі ресурси, але щораз менше.
Наші головні ресурси - зірка Сонце в небі і божественне Сонце в наших душах.
Освячуйся! Озброюйся! Плодися!