Зображення користувача Володимир Щербина.
Володимир Щербина
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Карантин погано впливає на здоров’я: тривожність, депресія, суїцидальні думки – опитування в США

Світ:

У чверті американської молоді з’явились суїцидальні думки через "пландемію". Багато людей звернулись до алкоголю, антидепресантів та навіть заборонених наркотиків. Для подолання стресу необхідна підвищена фізична активність, але вона блокується владою.

Нещодавно я писав про акцію «Gum Lives Matter», яка вимагала відкрити тренажерні зали, школи, церкви – бо закриття цих закладів на тривалий карантин «погано впливає на психічне та фізичне здоров’я».

І ось знайшов підтвердження цьому твердженню. Федеральне агентство міністерства охорони здоров’я США «Центри з контролю та профілактики захворювань» (Centers for Disease Control and Prevention, скорочено CDC)  провело у червні опитування про стан психічного здоров’я через пандемію. Результати доволі тривожні.

10,7% опитаних повідомили, що за останні 30 днів у них були суїцидальні думки через пандемію. Серед білих та азіатів ця цифра менше: 7,9% та 6,6% відповідно. А от серед чорних задумувались про суїцид 15,1%, а серед латінос взагалі 18,6%. До речі, до пандемії та карантину в середньому в США тільки 4,3% населення протягом місяця мали суїцидальні думки. Бачимо ріст більше ніж удвічі.

Найгірший стан у віковій групі від 18 до 24 років: за останні 30 днів суїцидальні думки були у 25,5% цієї молоді!

40,9% опитаних повідомили, що останнім часом у них виникли психічні та поведінкові розлади через пандемію. При тому 30,9% мали ознаки підвищеної тривожності і навіть депресії. А 26,3% взагалі отримали травми, пов’язані з депресією.

13,3% звернулись до алкоголю, антидепресантів та навіть заборонених наркотиків, щоб подолати стрес, викликаний пандемією.

Національна гаряча лінія з боротьби проти сексуальних домагань інформує про різкий ріст числа дзвінків. Зачинені вдома діти, відірвані від друзів, а часто і від тих дорослих, кому вони довіряють, відчувають підвищену тривожність та стрес. А тут ще стрес у дорослих часто призводить до того, що діти все частіше потерпають від фізичного та сексуального насильства. Експерти підкреслюють небезпеку віддалених у часі наслідків, оскільки діти зараз розвиваються, а дія цих потужних стресів впливатиме на них і в дорослому віці.

Британська Фундація психічного здоров’я (Mental Health Foundation) пише про необхідність фізичної активності для подолання стресу. Тому так важливі зараз тренажерні зали, фітнес-студії, а тим більше парки, бігові доріжки, стадіони, «стежки здоров’я» тощо. Фундація дає поради про кількість та якість антистресових тренувань, а також про те, як організувати потрібні фізичні навантаження в умовах карантину.

Нарешті, не забуваємо: Homo sapiens – соціальна істота. 

Наші інтереси: 

Нерозумно організований карантин може принести більше шкоди, ніж користі. Особливо, якщо це політична афера. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Щасливі приязні, бо вони успадкують Землю

Чеснота приязності та ельфійський реактор – другий крок до вічного життя та опанування планети Земля

Євангельська концепція палінгенетичного реактора об’єднує надлюдську самореалізацію, соціальну взаємодію та трансформацію людства. Щасливі скромні та приязні, бо вони опанують Землю.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Так це і було головною метою карантину - максимально залякати населення, зробити його податливим і легко керованим. Свого часу про це зізнався головний санлікар Віктор Ляшко.

Наприклад, єдиний сенс закритих спортивних майданчиків - нагнітання тривоги.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Так це і було головною метою карантину - максимально залякати населення, зробити його податливим і легко керованим. Свого часу про це зізнався головний санлікар Віктор Ляшко.

Наприклад, єдиний сенс закритих спортивних майданчиків - нагнітання тривоги.

Все, що робиться з власної волі, – добро!