x
Warning: DOMDocument::loadHTML(): Attribute xml:lang redefined in Entity, line: 18 в simple_table_of_contents_generate_table_of_contents() (рядок 108 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/modules/contrib/simple_table_of_contents/simple_table_of_contents.module).
x
Warning: DOMDocument::loadHTML(): Attribute xml:lang redefined in Entity, line: 43 в simple_table_of_contents_generate_table_of_contents() (рядок 108 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/modules/contrib/simple_table_of_contents/simple_table_of_contents.module).
x
Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

У США успішно приземлився космічний корабель Crew Dragon компанії SpaceX

Астронавти перебували на МКС два місяці. 2 серпня о 21:48 за київським часом в Атлантичному океані біля Флориди в США приземлився космічний корабель Crew Dragon компанії SpaceX Ілона Маска.

Цей корабель доправив з Міжнародної космічної станції двох астронавтів Даха Харлі та Боба Бенкена. Це перші американці за дев'ять років, які полетіли в космос не на російському "Союзі", а власним кораблем, ще й виготовленим, уперше в історії, приватною компанією SpaceX, пише ТСН.

Її власник Ілон Маск зізнавався, що найстрашнішою частиною безпрецедентного виходу в космос є повернення астронавтів назад. Тож хвилювалися всі: у НАСА, в SpaceX, у родинах Харлі і Бенкена. 

Посадка астронавтів на воду - перша за 45 років. Тоді у 1975-му на воду сідала спільна американсько-радянська експедиція, відтоді так не робили.

Два місяці пробувши на Міжнародній космічній станції, Даг Харлі та Боб Бенкен уночі за київським часом відстикувалися від МКС. 

 

 

У НАСА розробили сім можливих місць посадки, адже погода в США зараз дуже непевна, сезон штормів. І один з них під назвою Ісайя саме зараз все ще біля Флориди, через нього в регіоні навіть надзвичайний стан оголосили. Ісайя не такий руйнівний, як вважали раніше, але попсував багато нервів усім, хто робить розрахунки для безпечної посадки астронавтів.

Шатл увійшов у земну атмосферу на шаленій швидкості 28 тисяч кілометрів на годину. Небезпечний момент, обшивка шатлу розігрілася майже до двох тисяч градусів за Цельсієм, однак вона достатньо цупка і багатослойна, аби захистити астронавтів.

Далі капсула викинула парашути, аби скинути швидкість і на воду астронавти сіли вже на швидкості меншій за 30 кілометрів на годину.

На воді шатл чекав корабель від SpaceX, який дотягне капсулу до берега. 

 

 

Наші інтереси: 

Американці полетіли в космос не на російському "Союзі", а власним кораблем, ще й виготовленим, уперше в історії, приватною компанією SpaceX.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Щасливі приязні, бо вони успадкують Землю

Чеснота приязності та ельфійський реактор – другий крок до вічного життя та опанування планети Земля

Євангельська концепція палінгенетичного реактора об’єднує надлюдську самореалізацію, соціальну взаємодію та трансформацію людства. Щасливі скромні та приязні, бо вони опанують Землю.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Микола Стригунов.
0
Ще не підтримано

Цікаво, коли ж американська космонавтика повністю перейде на техніку американського виробництва. Бо, зараз, наприклад, потужні ракетні двигуни США купує в РФ.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.
0
Ще не підтримано

Цікаво, коли ж американська космонавтика повністю перейде на техніку американського виробництва. Бо, зараз, наприклад, потужні ракетні двигуни США купує в РФ.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!