Хто добре запалився, той добре почав, а добре почати — це наполовину завершити.
Без ядра горіх ніщо, так само як і людина без серця.
- Григорій Сковорода
Ось що нам повідомляє про Ярослава Вулик:
Ярослав Джусь (8 січня 1988 р., м. Київ) – український бандурист, композитор, аранжувальник, ді-джей, лауреат багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсів, ініціатор та організатор молодіжних та музичних проектів.
– 2010 рік – півфіналіст, володар Призу глядацьких симпатій головного шоу країни «Україна має талант» (2 сезон).
Ініціатор створення продюсерської іноваційної мистецької аґенції розвитку бренду «Україна», один з напрямів якої – бандура по-новому («BanduraSTYLE»).
З 2007 року створено 5 проектів, які успішно існують та продовжують розвиватись:
У 2011 році була розпочата робота по створеню народного гімну до чемпіонату з футболу «Євро–2012». А також запису власних творів, естрадних пісень,створення нових композицій, зокрема музики
до короткометражних кінофільмів та співпраця з відомими виконавцями і музикантами.
Займає активну життєву позицію, оптиміст, патріот, наполегливий та відданий своїй справі. Популяризує кобзарське мистецтво та бандуру, особливо серед підростаючого покоління та однолітків, виконуючи не тільки традиційний репертуар, а й сучасні твори та пісні, українську та закордонну музику, власні п’єси та імпровізації.
***
По кожному з згаданих вище проектів Ярослава Джуся можна писати окремі статті. Але, заінтриговані читачі самі знайдуть всю необхідну інформацію.. Достатньо лиш дати посилання. )
Ярослав Джусь на Вікі.
Ярослав Джусь, фан-сторінка на Фейсбук.
Група гурту Шпилястих кобзарів ВКонтакті. Це варто почути! Пошук по ВК дає масу цікавих композицій!
Канал Ярослава Джуся на Ютуб.
Пошта: [email protected]
Моб.: 093-83-63-687
Голоси зфальсифіковано - занижено. читайте тут: На телешоу підтасовують результати.
Ярослав Джусь - це значно більше, ніж просто черговий улюбленець аудиторії. Цей молодий чоловік - один з тих ще неокріпших паростків, які абсолютно усвідомлено (!) створюють нову якісну українську реальність (!). Тих паростків, котрі своєю жагою до життя і любов’ю до істини пробивають асфальт реалій. Хтось це робить в мистецтві, хтось - в педагогіці, хтось - в науці. Ярослав Джусь робить це у всіх цих напрямках! Воістину, талант - він проявляєтсья у всьому.
Часто молоді виконавці беруться за оновлення старих композицій. Зазвичай це сприймаєтсья аудиторією дуже схвально. Це явище притаманне всім часам. Так відбулось і з Ярославом. І от тут дивина! Виявляється, наша кобза може з легкістю виконати будь-які твори і стилі музики! Часто навіть успішніше, ніж інструменти, для яких писались композиції! І це об’єктивне явище - це показало голосування людей; навіть за кордоном люди це розуміють! Прийшов час і нам почати розуміти і цінувати наші власні, етнічні існтрументи! Вже за тільки демонстрацію можливостей кобзи Ярославу Джусю треба ставити пам’ятник. А ще краще -- допомогти автору - поширити про нього інформацію, підключитись до оф.стрічок, придбати ліцензійний диск, відвідати концерт чи хоча-б в коментарі офіційної групи подякувати за творчість.
Дивлячись на таких талановитих патріотів, як Ярослав Джусь, Олександр Божик, Іларія та ін., неволі зацікавлюєшся, ким ці люди були в минулому житті. Якщо роззути вуха і очі, і пильно придивитись, ми побачимо в них реалізовані постатті, зформований світогляд з народження, потужний творчий ресурс, жагу до радісної праці задля кардинальних змін, чітке розуміння навіщо я сюди втілився.. і разом з тим, почуєм/побачим глибокий трагізм, сум... який ховають від глядачів і слухачів.. Та навіть "неозброєним" вухом/оком - послухайте, які найперші композиції вони обігрують!? "Реквієм по мрії"? "Високий перевал М.Скорика"? "Битву з Піратів Карибського моря"? Недавно почув фразу, що треба, щоб слон добре постарався, щоб не почути певний звук/мелодію...
Звідки наш "цвіт музики" приніс такі настрої? Сприйняв віяння? Та ні, з таким успіхом, обігрували-б Мадонну, але ж ні. Створені на підставі ситуації в країні? Можливо. Чи, принесені з глибин нашої історії? З попереднього життя? Невідомо...
veremiyfeatyaroslavdzhustashpylyastikobzari-spovidrozstrilyanyhdush.mp3
Авторська робота Ярослава Джуся (три серії). Продивіться, стає більш зрозуміла діяльність автора. Взнав кілька цікавих фактів про українське коріння відомих особистостей.
Достойний об’єкт журналістського розслідування.
"Ой служив я в пана" Шпилясті кобзарі.
Справжній український мейнстрім.
За кадром.
Інтеграція, одним словом..
Щедрик
відразу можем перемотати на 6ту хвилину...
віртуозність!
музика
Хороша музика. Так, таких виконавців треба популяризувати, що Ви й робите. Підтримую.
Пропоную замінити: "абсолютно усвідомлено" - абсолютно свідомо.
"неокріпший паросток" - неміцний паросток.
"продовжують розвиватися" - далі розвиваються.
"була розпочата робота по створенню" - розпочалась робота зі створення.
Дякую за розуміння.
Творімо разом мову Сенсар!
Коментарі
Хороша музика. Так, таких виконавців треба популяризувати, що Ви й робите. Підтримую.
Пропоную замінити: "абсолютно усвідомлено" - абсолютно свідомо.
"неокріпший паросток" - неміцний паросток.
"продовжують розвиватися" - далі розвиваються.
"була розпочата робота по створенню" - розпочалась робота зі створення.
Дякую за розуміння.
Творімо разом мову Сенсар!
Про помилки бажано повідомляти в коментарях, бо так ми навчаємось, навіть якщо не сприймаємо всі виправлення. Сенсар народиться в дискусіях.
Освячуйся! Озброюйся! Плодися!
Погоджуюсь і підтримую!
"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)
Закон толерантності.
Відсутність або неможливість розвитку системи визначається не лише нестачею, але й надлишком будь-якого з факторів (тепло, світло, вода тощо). Цей закон може бути виражений іншими словами: лімітуючим фактором процвітання організму може бути як мінімум, так і максимум впливу на нього, діапазон між якими визначає ступінь витривалості (толерантності) організму до даного фактора. Згідно з цим законом будь-який надлишок речовини чи енергії в системі стає її ворогом, забруднювачем. Надто багато хорошого — теж погано. Діапазон між двома величинами складає межі толерантності, в котрих організм нормально функціонує і реагує на вплив середовища.
Хай Буде!
Альбом (виконує "українська збірна" музик) на слова Шевченка "Кобзар. Нові акценти" (2001)
ДуББлог https://t.me/+vcjh0iZEug00YjFi
Додано другу та третю серії циклу "Україна - це ти". Взнав багато цікавого, на приклад, що Стівен Спілберг - народився і ріс на Житомирщині. Девід Коперфільд - з Одеси.
ДуББлог https://t.me/+vcjh0iZEug00YjFi
https://t.me/audio_no/1225
ДуББлог https://t.me/+vcjh0iZEug00YjFi
Здається, варто написати продовження цієї статті:)
Якщо прагнеш чуда - створюй його!