Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Задля отримання «ковідних доплат» лікарні завищували кількість хворих – держаудит

Світ:

Ми вже давно підозрювали, що влада маніпулює зі статистикою хворих на COVID. Нещодавно Державна аудиторська служба закінчила перевірку витрачання грошей з так званого «Ковідного Фонду». Державні аудитори знайшли там зловживань на мільярди гривень. Крім цього, їм вдалося встановити, що статистика по коронавірусу у низці лікарень штучно завищувалася, щоб медики могли отримати так звані «ковідні доплати».

22020501.png

Ілюстрація slovoidilo. Інформація станом на квітень 2020 року

У підсумку лікарі, сфальсифікувавши дані за кількістю хворих на ковід, отримали мільйони гривень безпідставних доплат. 21 млн гривень було витрачено з березня по червень 2020 року на доплати медикам за "лікування" неіснуючих пацієнтів. І це тільки те, що вдалося виявити ревізорам державної аудиторської служби. А скільки ще всього не виявлено?

Подібні фальсифікації з ковідною статистикою трапляються не вперше. Наприклад, у 2020 році в Дніпрі стався скандал через те, що обласний державний лабораторний центр штучно завищував статистику по коронавірусу. Керівництво області змушено було провести перевірку, яка все це й підтвердила. Але нікого не покарали за це!

Далі дивіться відео:

Наші інтереси: 

Рано чи пізно, але правда неодмінно вилізе на поверхню. Також маємо знати, які у нас лікарі. Як вони перекривають дорогу, коли їм припиняють виплачувати надбавки, коли їм байдуже, чи є так звані ковідні хворі, головне, щоб ковідні надбавки виплачували!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи