Стартап-культура

Американська компанія купила український стартап, продуктом якого користуються Uber, Disney і Nike

Український стартап Flawless App створив інструмент для порівняння дизайну з реальним мобільним додатком. Тепер дизайнери можуть спільно працювати над файлами, стежити за ходом роботи і організувати...
Змінюйте курс, але не втрачайте мети

Усі рішення – тимчасові, уточнюйте курс при зміні обставин (+аудіо)

«А що, як...», «Що станеться, коли...», «Чи не варто скласти план на той випадок, якщо...». Не думайте про проблеми, яких у вас поки нема.
Популярність має свої мінуси

Користуймося тим, що про нас мало хто знає (+аудіо)

Бути невідомим – дуже вигідна позиція. Тіштеся, що ви не під яскравими променями софітів. Скористайтеся цим часом, аби робити помилки, про які не почує весь світ.

Затямте принцип: менше маси – легше рухатися (+аудіо)

От саме тепер, на старті свого проекту, ви максимально маленькі, гнучкі та прудкі. Незабаром це зміниться – ви почнете нарощувати масу. А чим більш масивними ви ставатимете, тим більше енергії...
Без компромісів: тільки здорова їжа

Чіткі переконання – це спосіб набути відданих прихильників (+аудіо)

Просуваючи справу вперед, ніколи не забувайте про те, чому ви займаєтеся саме тим, чим займаєтеся. Чудовий бізнес не просто пропонує продукти або послуги, він має власну точку зору.
Плануємо, малюємо, реалізуємо, енергію події матеріалізуємо

Планування – це вгадування: припиняйте марнувати час на беззмістовні здогади (+аудіо)

Якщо ви складете великий план, то, швидше за все, ніколи в майбутньому й не зазирнете в нього. Імпровізувати відповідно до обставин – це нормально. Просто сядьте в літак і полетіть.
Золотий перетин

Навчаймося на успіхах, а не на помилках (+аудіо)

Еволюція не зациклюється на попередніх невдачах: у своєму поступі вона завжди спирається на те, що виявилося успішним.

Більше 20 українських вузів відкривають клуби стартаперів

23 українських ВНЗ підключилися до програми створення підприємницьких клубів для студентів – StartUp Club. 9 з них вже відкрили клуби і чекають стартаперів. Про це повідомляють ініціатори проекту,...
33 конференція ЦСК Гартленд і AR25.ORG

Безсмертя і постіндустріальний перехід: 33 конференція ЦСК Гартленд і AR25.ORG (відео)

У неділю 23 вересня 2018 року в Києві відбулась чергова 33 конференція Центру стартап-культури Гартленд і спільноти прихильників порталу «Народний Оглядач» AR25.ORG.

Як How to Startup навчить українців створювати стартапи

Днями запускається освітній online-проект про те, як створити стартап. Його творцями є агрохолдинг МХП і платформа інновацій Agrohub. Організатори підкреслюють, що курс розрахований на стартапи з...
То як, засновуємо дуальний стартап?

Технології прискореного націотворення: організаційний потенціал дуальних стосунків (+ аудіо)

Фундаментом нації є найменші соціальні системи, які складаються з двох людей. Якість цих систем визначається не стільки якостями окремих людей, скільки їх правильною взаємодією.
Метафора дуалізації: ключ і замок

Феномен дуалізації в аріянстві й націоналізмі: «Де двоє зібрані в Моє ім’я – там Я серед них» (+аудіо)

Правильне структурування нації починається з формування дуальних пар – елементарних соціальних осередків з повним психологічним доповненням.
Світ інформаційних технологій.

Вінницьке представництво ЦСК Гартленд оголошує про запуск онлайн ІТ-інкубатору

Радіймо! Я хочу оголосити про початок прийому заявок в онлайн ІТ-ікубатор від ЦСК Гартленд. Що ж таке ІТ-інкубатор? Це сприятливе середовище для навчання або втілення різного роду стартапів, де є ІТ...

Підвищення кваліфікації для вчителів інформатики

Інформаційні технології є рушієм розвитку українського національного господарства і потребують якісних змін в галузі освіти. Агентами таких змін можуть стати вчителі інформатики.
Радіймо, арії!

Представник ЦСК Гартленд в Ужгороді, напрямок Великого діяння - Алхімія

Радіємо, шановні! Запропонував свою кандитатуру як офіційного представника Центру Стартап Культури Гартленд у міста Ужгород. Напрямок творчості - Алхімія
Аліса Велч (Alyssa Welch) та її стартап

Як заснувати стартап-сім’ю: покрокова інструкція для творців нового світу

Кохання – це резонанс між чоловіком і жінкою, який відбувається одночасно на рівні духу, душі і плоті. При знайомстві з особою протилежної статі замість ризикованого «дозвольте познайомитися» краще...
Кваліметрія - велика сила!

Стартап «Гартленд» з погляду програм «П’ять вигод» і «ПРАЗ»: нараховуємо бали

Кваліметрична методика дозволяє кількісно оцінити просування будь-якого проекту від мрії до стартапу. А на якому етапі великого шляху перебуває «Народний Оглядач», він же – «Гартленд»?
Пиши блог - і тебе почують!

Розповідаємо про свої захоплення, знаходимо однодумців, думаємо про стартапи

Час від часу в редакцію «Народного Оглядача» приходять листи з цікавими ідеями. Нерідко вони виглядають досить екзотично, а тому можуть загубитися в потоці щоденних справ. Проте ми вже знаємо, що з...

Стартап-прототип: продукт, економічна модель, організація – третій крок ПРАЗ

Метою третього пункту програми ПРАЗ є формування організації, яка виробляє і поширює продукт згідно з визначеною економічною моделлю.
Від мрії – до події, від прагнення – до здійснення!

Як сформувати стартап-ідею: другий компонент програми ПРАЗ

Для того, щоб ідея мала потенціал реалізації у вигляді стартап-проекту, вона повинна мати чотири головні якості стартапу: актуальність, реалістичність, масштабованість та інноваційність.
Постіндастріал сприяє перетворенню роботи на прибуткове захоплення

Як знайти своє стратегічне захоплення: про перший пункт програми ПРАЗ стартап-культури Гартленду

Найкращий варіант роботи – це добре оплачуване хобі. Наше завдання в тому, щоб перетворити захоплення на основну діяльність. З цього починається будь-який стартап.

Сторінки

  • Сторінка
  • of 2
  • >