Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Німецький лікар розкритикував заборону перетинати кордони й залишати домівки через коронавірус – Deutsche Welle

Категорія:

На думку голови Всесвітньої медичної асоціації, такі заходи не допомагають зупинити поширення вірусу. Франк Монтгомері назвав локдаун жестом безсилля влади та політичним акціонізмом, тобто грою на публіку. Влада, за його словами, сподівається, що за допомогою примусових заходів вони досягнуть більшого, ніж завдяки розуму.

200318golovavsesvitnoyimedychnoyiasociaciyifrankulrihmontgomeri.jpg

Голова Всесвітньої медичної асоціації Франк Ульріх Монтгомері
Голова Всесвітньої медичної асоціації Франк Ульріх Монтгомері

Голова Всесвітньої медичної асоціації (Weltärztebund) Франк Ульріх Монтгомері (Frank Ulrich Montgomery) висловився проти заборони для громадян залишати свої будинки з метою не допустити подальшого поширення пандемії нового коронавірусу. «Я не прихильник локдаунів. Той, хто вводить подібні заходи, повинен також пояснити, коли і як він має намір їх скасувати. Не можна ж тримати школи та дитячі сади закритими до кінця року!», – сказав він в інтерв'ю газеті Rheinische Post, оприлюдненому в середу, 18 березня. Про це повідомляє Німецька Хвиля

За словами Монтгомері, Італія ввела локдаун і домоглася зворотного результату. «Вони дуже швидко вичерпали свої ресурси, але аж ніяк не сповільнили поширення вірусу завдяки локдауну», – констатував лікар.

Він назвав заборону для громадян залишати свої будинки політичним жестом відчаю, оскільки влада, за його словами, сподівається, що за допомогою примусових заходів вони досягнуть більшого, ніж завдяки розуму.

Франк Монтгомері розкритикував і рішення уряду ФРН закрити кордони. «Я не вірю, що закриття кордонів зможе зупинити вірус. Це політичний акціонізм. Можна контролювати та блокувати окремі пункти пропуску через кордон на автобанах, але тоді люди просто будуть їздити по путівцях. Адже тоді часто не помічають, як вони перетинають кордон», – пояснив голова Всесвітньої медичної асоціації.


Акціоні́зм (від англ. action – дія) – узагальнена назва для «мистецтв дії», в яких твором є жест, розіграна «вистава» або спровокована «подія» – акція. При цьому акціонізм передбачає зміщення акценту з результату творчості на сам процес створення художнього твору, а суб'єктом і об'єктом в ньому є сам художник. 

На відміну від перформансу, де існує сценарій, і хепенінгу, де сценарій і мета зазвичай відсутні, акціонізм має сценарій без конкретної мети.

Це з Вікіпедії

Наші інтереси: 

Приємно, що навіть серед лікарів є тверезо мислячі люди. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ласкаво просимо до церкви програмістів Aryan Softwerk

Стартап Aryan Softwerk запрошує ІТ-фахівців спільноти Народний Оглядач до освоєння ринку самоорганізації арійських церков

Метою «церкви програмістів» Aryan Softwerk є колективне досягнення Царства божого шляхом розробки софту для самоорганізації шляхетних духовних демосів – арійських церков. Розробка церковного софту –...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Сергій Білецький.
0
Ще не підтримано

я знаю такого лікаря: пан Сашко Філатович.радію!

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Цікаво, чи знайдеться в Україні авторитетний лікар, який спроможеться висловити щось розумне про поточну паніку.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Директор німецького Інституту Коха Лотар Вайлер заявив, що пандемія нового коронавірусу може тривати близько двох років - повідомляє Reuters.

За його словами, в кінцевому підсумку від 60 до 70% населення планети буде заражено, одужає і придбає імунітет, але неможливо сказати, наскільки швидко це станеться.

Джерело.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Сергій Білецький.
0
Ще не підтримано

я знаю такого лікаря: пан Сашко Філатович.радію!