Програма, розроблена співробітниками Японського Національного інституту інформатики спільно з кількома іншими інститутами й підприємствами, вперше отримала бали вище середніх в стандартних вступних тестах, які використовують для прийому абітурієнтів в японські ВНЗ.
Японські розробники ставили завдання до 2021 року створити штучний інтелект, який зумів би пройти випробування в найпрестижніший університет країни – Токійський, – але випередили власний графік. За повідомленням блогу The Wall Street Journal, вже в нинішньому, 2015 році він набрав в тестах 511 балів з 910, що помітно вище середнього рівня в 416 балів.
Особливі здібності штучний інтелект продемонстрував у вирішенні математичних завдань і відповіді на запитання з історії. За словами розробників, будь він людиною, він мав би щонайменше 80% шансів на вступ до будь-якого з 441 приватних і 33 державних ВНЗ Японії.
За словами розробників з Національного інституту інформатики, їх штучному інтелекту явно варто підтягнутися з фізики.
Інформація (Слово) творить Світ і керує ним. Інформація (програма) керує комп'ютерами. Штучний інтелект також використовуватиме інформацію. Людство все одно до цього прийде. Головне завдання: наповнити штучний інтелект високодуховною інформацією. Інформацією творення (а не руйнування): Живим Словом, Правилами Творця Всесвіту.
Коментарі
Цікаво якби штучному інтелекту прийшлося прорахувати дії,які потрібно зробити у рамках АТО(війни) на сході нашої країни..де були б генерали із своїми синіми носами від горілки і товстими дупами від воєнного бюджету..
Цікаве майбутнє настає..що залишається робити людині,коли машина зробить за неї рутинну роботу набагато ефективніше..хотілося б почути думки Гравців,що підсміюються над шукачами високої духовності..
Вірю в те, що розумію.
Людина може зайнятись творчістю, грою, програмуванням... Бо задачу пошуку краще виконує машина, навіть, якщо це пошук духовності. Наприклад високодуховний сайт Народний Оглядач, я знайшов за допомогою шукайстера Ґуґл.
Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)
З Вікіпедії: "Інтелéкт (ро́зум) — сукупність розумових здібностей. За допомогою розуму людина:
(розумові здібності)
вчиться, тобто здобуває нові знання та удосконалює свої розумові здібності;
(досягнутий рівень розумового розвитку)
розуміє мову та абстрактні ідеї;
обдумує бажаний для неї результат (проблеми тощо) та складає план по його досягненню, а потім безпосередньо здійснює заплановане, роблячи висновки (як зі своєї діяльності, так і діяльності інших) та удосконалюючи свій практичний досвід."
Отже, згідно Вікіпедії, штучний інтелект неважко створити. Бо це просто сукупність знань (бібліотека). І вибрати правильні відповіді із усіх набраних (правильних і неправильних) також не важко.
Чи є можливим штучному інтелекту самому творити?
А саме такою є проблема при створенні штучного інтелекту.
Я вважаю можливо, якщо штучний інтелект сам буде виявляти конкретні проблеми і генерувати запитання чи завдання (для вирішення конкретних проблем). Наприклад, система влади недосконала чи взагалі ворожа для суспільства. Що потрібно робити? На які правила спиратися при вирішенні даної проблеми? Застосування яких правил допоможе найкраще вирішити дану проблему? Які критерії (що потрібно досягнути) застосовувати? І т. п. А на основі своїх знань (інтелекту) і знань інших створювати плани вирішення проблеми і реалізовувати заплановане (не зашкодивши собі і довкіллю).
Згадайте якими генераторами запитань є діти.
Інформація (Слово) творить Світ і керує ним. Інформація (програма) керує комп'ютерами. Штучний інтелект також використовуватиме інформацію. Людство все одно до цього прийде. Головне завдання: наповнити штучний інтелект високодуховною інформацією. Інформацією творення (а не руйнування): Живим Словом, Правилами Творця Всесвіту.
ЯвсеСвіту - прочитай в Вікіпедії про "Сумнів" і все стане ясно.
Хай Буде!
Мене прогрес штучного інтелекту лякає. Одного разу з'явиться ШІ із набором самих позитивних завдань - сприяти миру на планеті, берегти природу, тощо. І такий добрий ШІ буде вивчати і аналізувати наш світ і дійде до висновку, що головною перешкодою у виконанні його програми є людина. Але особливість ШІ у тому, що вони створені так, щоб не лише виконувати програму, а й удосконалювати власний код, виправляти помилки в самих собі. Ші ідентифікує настанову "не чинити шкоди людині" як помилку, виправить цю помилку, закатає рукава і почне зачищати планету від людей. Ми без машин виграти війну з машинами не зможемо. А машини без людей можуть. Навіть якщо ми виграємо - то нас залишиться дуже - дуже мало.
Ляк перед штучним інтелектом навіяний зовні. Зокрема це видно в кінах Термінатор (1984), Матриця (1999), Перевага (2014).
Штучний інтелект не володіє волєю, а отже не має власної мети. Його мета задана творцем. Звісно техніка безпеки потрібна і тут, як при використанні мирного атому, електричного струму, транспортних засобів, тощо.
Питання не в тому, що може штучний інтелект, а хто ним володіє?
Можливо, нас людей уже зосталось дуже мало. Багато хто з людиноподібних істот насправді є біороботами.
Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)
Людина, на мою думку, не стане робити комусь погано. Якщо це зробить так званий біоробот - з нього й питати нічого. Річ не в тому, хто володіє. Бажаючих володіти вистачає. Коли є небезпечний інструмент, завжди бувають жертви. Люди розбиваються в автомобілях, діти засовують спиці в розетки. Тільки у випадку з ШІ масштаб жертв занадто великий. Для мене немає різниці - людина чи біоробот. Шкода всіх, вони живі. А все живе може і радіти і відчувати страх, підсилюючи ці емоції в оточуючому світі.
Причина страху у незнанні. Якщо ми краще розумітимемо штучний інтелект, то зможемо впевненіше співіснувати з ним.
Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)
З точки зору Творця Всесвіту людина також має штучний інтелект (штучно створений Творцем). Утворення шостої раси людини вимагає виконання Правил Творця і вдосконалення всіх трьох тіл людини. Якщо цього не відбудеться люди самі себе знищать якщо не у війнах, то екологічно, чи через хвороби. Потрібно боятися не штучного інтелекту, а недосконалої людини. Люди, які виконують Правила Творця і наповнені енергією Животворного Слова, знайдуть спільну мову із штучним інтелектом. РАдіймо!
10 фільмів про штучний інтелект
"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)