Він класифікував рівні розвитку земної цивілізації відповідно до споживання нею енергії. Так, цивілізація першого типу встановлює контроль людини над природними явищами (вулканами, землетрусами), будує штучні міста в небі. Другий тип, в зв’язку з виснаженням земних ресурсів, використовуватиме енергію інших планет шляхом переселення на них. Цивілізація третього типу забезпечуватиме свій розвиток виключно за рахунок енергії галактики.
На думку професора, сучасна цивілізація – це нульовий тип. Вона отримує енергію із мертвих рослин. Але повсякчас спостерігаються прояви цивілізації першого типу – високотехнологічної. Авангардом переходу до неї є діти. Вони не спілкуються з сусідами, зате грають з кимось із Австрії, Росії, з Борнео. Вони думають так, як будуть думати люди з цивілізації першого типу. Інтернет – також прообраз технологій нового типу. Незабаром революційні технології не тільки змінять реальність, а й поставлять багато важко вирішуваних завдань.
Футуролог прогнозує появу біопринтерів, на яких можна буде роздрукувати смертельно небезпечний вірус. Отже, незабаром біобезпека стане такою ж актуальною, як сьогодні кібербезпека. Лазер буде доступним для кожної людини, а зміна клімату сприятиме дефіциту прісної води в найбільших містах планети.
Здивував Мічіо Каку своїм ставленням до СНІДу. Він вважає його не тільки реальним, а й таким, що передаватиметься повітрям й створить загрозу для 98% населення світу.
Серед цих фантастичних думок прозвучала й одна реальна: основою матеріального багатства людей є інформація. Тому розвиток освіти важливий для усіх людей однаково, «щоб і бідні люди змогли заробляти переробкою інформації».
(Записано за матеріалами форуму)
Інформація насправді фантастична, як залякування.
Невелике зауваження:
"поставлять багато важко вирішуваних запитань". - запитання не вирішують, на них відповідають.
Дякую.
Творімо разом мову Сенсар!
Коментарі
Інформація насправді фантастична, як залякування.
Невелике зауваження:
"поставлять багато важко вирішуваних запитань". - запитання не вирішують, на них відповідають.
Дякую.
Творімо разом мову Сенсар!
дефіцит прісної води це не фантастика, а реальність. Вмісті Борислав на Львівщині цю проблему не вдається вирішити.
Сучасні війни ведуться за території багаті запасами прісної води.
#ВсеБудеДобре!
Бойовик, з'їдаючи в кущах смажену яєшню, вгледів профіль ґрунтознавця.
Обіг води у природі за системою сучасної науки відповідає дійсності відсотків на 5.Викликає багато запитань з цього приводу ,особливо коли навколо посуха,до моря - океану 6000 км. а всередині царства посухи місяцями йдуть дощі.Яким чином вода туди попала?Води на Землі менше не стане, але бездумне використання всіх земних ресурсів веде до забруднення всієї екосистеми.
Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.
Хочеться тицьнути "+1 гал" - а нема як (
ДуББлог https://t.me/+vcjh0iZEug00YjFi
Дякую, Чайко, за цю публікацію. Я лиш зараз добрався до неї. Цей американець вважає, що людина не зверне з ТЕХНОЛОГІЧНОЇ колії розвитку людства, тому в нього такі похмурі прогнози. Краще майбутнє пов"язане із задіянням духових речей - як про це пишеться у Влес-Книзі. Маєш перші 5 галів за цю публікацію.