Вікторія Спартц з початку повномасштабної російської війни в Україні приїздила шість разів до України й зустрічалася з багатьма українцями, в тому числі військовими.
Голову Офісу Президента України Андрія Єрмака вона назвала "людиною з сумнівною репутацією", про що написала у своєму листі до президента США Джо Байдена.
Вона поставила 6 запитань, серед яких було питання щодо поганого керівництва невдалими мирними переговорами з Росією перед війною.
Саме Андрій Єрмак керував мирними переговорами з Росією, напряму спілкувався з заступником голови адміністрації Путіна Дмитром Козаком. Саме Єрмак запровадив «всеосяжне перемир’я», розмінування кількох ділянок фронту, розмінування Чонгару.
Вікторія Спартц стала першим американським політиком, яка висунула конкретні претензії до організації оборони та прозорості української влади. Але влада намагається дискредитувати Вікторію Спартц замість того, щоб відповісти на її запитання.
У інтерв'ю Юрію Бутусову Вікторія Спартц відзначила, що не хотіла лізти в українську політику і що здивована такою гострою негативною реакцією влади на її вчинок і неприємно вражена, що на неї полилася брехня. "У вас – така складна політика", – каже вона. – Потрібно, щоб Україні довіряли західні партнери".
Друге питання, яке підняла Вікторія Спартц, стосувалося витоку інформації в Білорусь і зрештою в Росію про операцію України із захоплення «Групи Вагнера», що призвело до її провалу. Жодного розслідування по Вагнергейту в Україні не відбулось.
Наступні питання:
"Саботаж (оборони) Херсону та надання його росіянам для організації трагедії батальйону «Азов»".
"Затягування термінових закупівель військової техніки через Міністерство оборони України та висування необґрунтованих або навіть незаконних умов".
"Цілеспрямоване затягування через свого заступника Олега Татарова призначення незалежного антикорупційного прокурора".
Україна на вимогу Заходу провела єдину структурну реформу у державному апараті – створила систему антикорупційних органів. Але вже два роки ця система не працює, оскільки два роки саме керівник Офісу Президента України Єрмак блокує призначення Спеціального антикорупційного прокурора. Ми залишаємось для наших союзників країною, яка з корупцією у владі боротись не здатна. Хто має за це відповідати?
Важливо нарешті починати говорити правду попри те, що йде війна. Корпоративні психопати мають бути відсторонені від влади.
Марно зелені діячі та їхні підспівувачі «наїхали» на Вікторію Спартц. Ці дурики самі не зрозуміли, які процеси вони запустили. Що ж, спостерігатимемо перший етап зачистки українського корупційного поля у серпні-вересні. Буде цікаво.
Творю, отже існую.
Коментарі
Марно зелені діячі та їхні підспівувачі «наїхали» на Вікторію Спартц. Ці дурики самі не зрозуміли, які процеси вони запустили. Що ж, спостерігатимемо перший етап зачистки українського корупційного поля у серпні-вересні. Буде цікаво.
Творю, отже існую.